Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Глядачі серіалу «Секс, Інста і ЗНО» отримають безкоштовні консультації психолога

19.11.2020
об 15:23

За тиждень на відеоплатформі 1+1 videо відбудеться прем’єра драмеді «Секс, Інста і ЗНО». Наразі 1+1 Digital підписав меморандум про співпрацю з благодійною молодіжною організацією Teenergizer. Згідно умов домовленностей фахівці міжнародного проєкту за необхідності нададуть безкоштовні психологічні консультації глядачам 12-серійної історії від 1+1 Digital Studios.

Відсутність статевого виховання, аб’юз, булінг, питання самоідентифікації – це лише кілька прикладів проблем, що є актуальними для сучасної молоді. Творча команда 1+1 Digital вирішила, що просто підняти ці питання в своєму проєкті – недостатньо. Знаходити вихід зі складних обставин підліткам допомагатиме БО «Об’єднання підлітків та молоді «Тінерджайзер».

Проте просто показати їх на екрані – недостатньо: треба допомагати знайти вихід. Тому творча команда 1+1 Digital об’єднала зусилля з БО «Об’єднання підлітків та молоді «Тінерджайзер» і вже незабаром запропонує інноваційне рішення для глядачів серіалу «Секс, Інста і ЗНО».

«Секс, Інста і ЗНО» – це та історія, де тисячі підлітків впізнають себе або свого друга, побачать схожість зі своєю історією або ж зрозуміють, що так, як в сюжеті – ніколи не зроблять. Ми не можемо передбачити реакцію, але наша команда впевнена, що чесність і відкритість цієї історії не зможуть залишити байдужим, бо ж true story happens. Тішить, що наші цінності і бачення розділяють в Teenergizer і вдячні, що організація стане тим місцем, де голос покоління Z не просто почують, а зможуть допомогти і підтримати», – прокоментувала директорка 1+1 Digital, головна продюсерка серіалу АННА ТКАЧЕНКО.

Завдяки унікальній розробці команди 1+1 video в окремих сценах на екрані з’являтиметься клікабельна «Активна картка», що вестиме на сторінку для онлайн-консультацій офіційного сайту Teenergizer. На цьому ресурсі глядачі серіалу, якщо у них є така потреба, отримають конфіденційно та безкоштовно поради фахівців стосовно делікатних питань. Консультації проводитимуть професійні психологи або консультанти-радники, які пройшли навчання за спеціальною системою. Підхід «рівний-рівному» дозволяє підліткам, які звертаються за допомогою, бути більш відкритими і не мати бар’єрів в отриманні відповідей на питання, що їх хвилюють.

«Ми знаємо безліч історій, коли підліткам важко комусь розповісти про свою проблему або немає, в кого спитати поради. На жаль, це призводить до негативних наслідків, а часто допомогти могла всього лише щира і чесна розмова. Ми раді, що теми сексуальних відносин, ментального здоров’я, підліткової психології – всього, про що ми намагаємось говорити гучніше – нарешті будуть показані у вітчизняному серіалі. Співпраця з командою 1+1 Digital Studios є для нас ще одним кроком до втілення нашої місії – допомагати підліткам і створювати світ, де немає місця дискримінації прав і ми відкрито можемо говорити про те, що нас хвилює», – зазначила голова правління БО «Об’єднання підлітків та молоді «Тінерджайзер» ЯНА ПАНФІЛОВА.

 

Нагадаємо, прем’єра 12-серійного драмеді «Секс, Інста і ЗНО» відбудеться 25 листопада на відеоплатформі 1+1 videо.

 

Джерело: 1+1 Digital Studios

Читайте також:

Новини

До складу журі YO! Young Directors Awards 2020 увійшла  шоуранер серіалу «Секс, Інста і ЗНО»

Організатори YO! Young Directors Awards 2020 починають відкривати деталі заходу. Наразі стало відомо ім’я одного з членів журі конкурсу. Ім’я переможця дізнаємося у жовтні.

30.07.2020
об 12:09

Новини

Вийшов тизер серіалу «Секс, Інста і ЗНО» від 1+1 Digital Studios

Творці серіалу про покоління Z презентували тизер «Секс, Інста і ЗНО» та відкрили early bird-продаж, адже 12-серійна teen-dramedy створюється ексклюзивно для платформи 1+1 video.

29.10.2020
об 14:57

Новини

Вийшов саундтрек до серіалу «Секс, Інста і ЗНО»

На наступному тижні відбудеться прем’єра серіалу «Секс, Інста і ЗНО», як відомо, він вийде на відеоплатформі 1+1 video. Наприкінці жовтня команда проєкту представила тизер серіалу, а сьогодні відбувся реліз заголовного треку та саундтреку серіалу, які вже доступні на музичних стрімінгових сервісах.

16.11.2020
об 13:11