Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
Гурт Kalush записав трек до 30-річчя телеканалу ТЕТ

Глядачі Грузії побачать серіали виробництва "Медіа Групи Україна"

17.04.2020
об 12:04

Команда дистрибуції контенту «Медіа Групи Україна» уклала угоду про продаж двох рейтингових серіалів «Обручка з Рубіном» та «Райське місце» з грузинським телеканалом Mtavari.

Мелодрама «Обручка з Рубіном» (95Х45) заснована на форматі корейської телерадіокомпанії KBS, розповідає історію сестер Ані та Яни, чиї життя круто змінюються після аварії, внаслідок якої їх неможливо розрізнити. 

Серіал «Райське місце» (100Х45) – історія про долю 18-річної дівчини-сироти Ніни. В розкішний готельний комплекс «Райське місце» приїжджає працювати студентка ужгородського технікуму Ніна Костюк, яка володіє вишуканим смаком і здатністю до дизайну. Працюючи покоївкою в готелі, Ніна потрапляє в романтичну історію і наживає собі небезпечних недоброзичливців. Історія дорослішання і життєвих перипетій тримає увагу глядача всі 100 серій мелодрами.

Ірина Черняк, Директор департаменту продажів телевізійного контенту «Медіа Групи Україна», директор із закупівлі програмного продукту телеканалу «Україна»:

«Обидва серіали розповідають про складні долі та боротьбу за щастя різних людей. Такі щирі, справжні історії завжди цікаві телеглядачам, і я впевнена, що грузинських глядачів вони також не залишать байдужими. У нас вже є позитивний досвід співпраці з Грузією, і ми з великим ентузіазмом продовжуємо його розвивати з телеканалом Mtavari».

Георгій Ломінадзе, Керівник департаменту програм телеканалу Mtavari:

«Для нашого каналу велика честь – співпраця з вашою всесвітньо відомою компанією. Тим паче, в той період, коли наші дружні країни проходять складний шлях боротьби за найважливіше благо – Свободу».

 

Для справки:

Канал Mtavari був запущений в серпні 2019 року. Це – найбільш критична, незалежна та популярна мовна компанія в Грузії. Mtavari є універсальним телеканалом, цільова аудиторія якого не обмежується певною групою людей, але натомість він прагне запропонувати «повноформатне програмування», широкий спектр програм і жанрів програм для широкої громадськості. Основні функції каналу: незалежні спостереження, журналістські розслідування, аналітика, експертні думки. Політика каналу Mtavari – розвивати та просувати бізнес, пропонуючи грузинським глядачам інноваційні проєкти в галузі медіа та новини світового медіаринку.