Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Галина Безрук розповіла про найбільший стрес в акторській професії

08.10.2020
об 18:26

Нині в Україні активно фільмують ситком «Будиночок на щастя». Склад акторів проєкту залишився незмінним. Назар Задніпровський у ролі Василя, Віталіна Біблів у ролі Люби та Максим і Маша у виконанні Кості Войтенка та Галини Безрук. У третьому сезоні глядачі побачать розставання героїв та дізнаються про конфлікти між ними. У кожного з акторів за плечима – чимало ролей, але вони, як і звичайні люди, мають свої страхи та речі, які вони не люблять робити. Наприклад, Галина Безрук у перерві між сценами зізналася, що не дуже любить проходити кастинги.

 

«Більш, ніж проби, я ненавиджу самопроби, а ще більше – кастинги. З натовпами людей, які співають та бубонять одне в одного на голові. Ще з обговорювано-осудними поглядами та бурхливими привітаннями колишніх колег із попередніх проєктів. Які знову зустрілися, щоб боротися за роль та місце під сонцем», - зізналася ГАЛИНА БЕЗРУК.

 

Акторка розповіла, що іноді їй взагалі здається, що її професіоналізм – на рівні шкільної самодіяльності.

Кадр із ситкому «Будиночок на щастя»

 

«Мене часто не полишає відчуття, що ти нікчема, а всі інші просто гуру. І взагалі невідомо, що ти тут робиш. Чесно, кастинги мене руйнують. Попри те, що я давно в професії і з дитинства беру участь у конкурсах. Ніяк не можу звикнути до цього стресу. На жаль, не можу навчитися ставитися до цього просто», - сказала ГАЛИНА БЕЗРУК.

 

Акторка ставиться до себе доволі самокритично, хоча не любить таку необхідну для артиста процедуру як кастинг, нині за плечима молодої дівчини безліч проєктів. Зокрема, це «Останній москаль», «Слуга народу», «Великі Вуйки».

Подивитися на роботу Галини Безрук та інших акторів у серіалі «Будиночок на щастя» можна буде вже незабаром на «Новому каналі».

 

Джерело: Пресслужба «Нового каналу»

Читайте також:

Новини

«Новий канал» завершив зйомки серіалу «Перші ластівки. Zалежні»

Актори, сценарист та режисер поділились враженнями після закінчення знімального процесу серіалу та розповіли, як гуртом створювали образи героям та що з імпровізацій артистів увійшло до сцен проєкту.

05.10.2020
об 18:05

Новини

Тарас Цимбалюк пішов з проєкту «Танців з зірками»

Танцювальний вечір запам’ятався глядачам пропозиціює Санти Дімопулос, зверненням Ольги Фреймут до організаторів та шпагатом Надії Мейхер. З проєкту вилітили одразу дві пари.

05.10.2020
об 18:43

Новини

На українському ТБ відбудеться чотири прем’єри від Star Media

Восени глядачі українського ТБ зможуть побачити 4 нові мелодраматичні серіали. У центрі сюжету кожного з них жінка, яка має пройти чимало випробувань та домогтися свого щастя. Виробництвом мінісеріалів, адже кожен складатиметься з чотирьох серій, займеться компанія Star Media. Демонструватимуться мелодрами на телеканалі СТБ, наразі відомі лише деталі змісту історій, а ось дати прем’єр стануть відомі трохи згодом.

06.10.2020
об 14:27

Новини

На Львівщині знімають телесеріал «Кава з кардамоном»

З початку тижня у Львові знімають за романом львівської письменниці Наталії Гурницької серіал «Кава з кардамоном». Книжка авторки є бестселером протягом кількох останніх років, тож творці сподіваються, що драматична історія кохання не залишить байдужими й телеглядачів.

07.10.2020
об 13:47