Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«Знайду пару коханому»: на телеканалі СТБ стартує новий серіал

Формула кохання акторів Дани Абизової та Олексія Морозова

19.08.2020
об 19:18

31 серпня о 21:00 на телеканалі «Україна» відбудеться прем’єра другого сезону популярного серіалу «На твоєму боці». На знімальному майданчику акторка Дана Абизова, яка зіграла роль нейрохірурга Анастасії Стрілецької, відверто розповіла, на чому базуються їхні стосунки з чоловіком, актором Олексієм Морозовим, пише CUT Insight.

 

 

Другий сезон серіалу розповість про зміни в житті нейрохірурга Анастасії Стрілецької і її коханого Максима Гринчука. У мелодрамі актриса Дана Абизова втілила одну з головних ролей, а також під час зйомок поспілкувалась з журналістами та привідкрила завісу особистого життя.

«Наша формула: подобається – скажи, не подобається – теж скажи. У нас із чоловіком дуже відверті стосунки, які починалися з дружби, і цей дружній зв’язок ми зберегли – це основа наших відносин. Тому нам важливо не приховувати, якщо щось не подобається або інтереси когось із нас йдуть в інший бік. Адже різне трапляється у житті – і це нормально. Коли ми промовляємо складні моменти – проблеми випаровуються і все нормалізується. Якщо приховувати і переживати, то напруга всередині зростає і потім вихлюпується у який-небудь конфлікт», – розповіла ДАНА АБИЗОВА.

За словами акторки, незважаючи на насичені графіки і тривалі відрядження, у них з чоловіком, актором Олексієм Морозовим, завжди залишаються теплі і довірливі відносини і, як бачимо, їхній секрет у відкритості.

 

Читайте також:

Новини

Колекція Елізабет Тейлор: Історія кохання та легкого розставання

Головна Клеопатра Голлівуду Елізабет Тейлор добре знала, що прикраси залишаються назавжди, чого не скажеш про палких та пристрасних прихильників. І все ж численні чоловіки та шанувальники актриси настільки обожнювали її, що обсипали розкішними ювелірними виробами, які склали знамениту на весь світ «Колекцію Елізабет Тейлор».

20.06.2020
об 16:10

Новини

Фестиваль французьких комедій: Подруга, обіцянка та кохання

В Україні з 14 по 24 липня відбудеться безкоштовний онлайн-фестиваль Французьких комедій. Глядачі зможуть побачити 5 кіноробіт з українським дубляжем. Ми продовжуємо знайомити вас з програмою заходу і сьогодні розповідаємо про фільм «По(друг)а».

13.07.2020
об 17:15

Новини

Фільм-експеримент «Коханці» вийшов у прокат

Відсьогодні в українських кінотеатрах можна відвідати кіносеанс «Коханці». Цікавий факт – першим актором, якому потрапив до рук сценарій, став Джеймі Дорнан, жіноча аудиторія пам’ятає його за трилогією «50 відтінків». Актор не просто читав текст майбутнього кінопроєкту, а й мав змогу обрати собі роль. Як гадаєте, ким захотів бути відомий ловелас – спокійним та дещо мрійливим письменником чи гульвісою, душою будь-якої компанії?

13.08.2020
об 12:23

Новини

Кохання довжиною в подорож: Скоро на екрани вийде новий сезон реаліті для закоханих

15 вересня «Новий канал» покаже перший епізод реаліті «Кохання на виживання». Свої почуття пари-учасники нового сезону перевірятимуть у Латинській Америці.

13.08.2020
об 15:27