Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

FILM.UA Group взяла участь в наймасштабнійшій онлайн події року

19.06.2020
об 17:16
FILM.UA Group взяла участь в наймасштабнійшій онлайн події року

In partnership we trust: FILM.UA Group (учасник Глобального договору ООН) взяла участь в UN Global Compact Leaders Summit 2020, яка відбулася протягом 15–16 червня за участі 15000 учасників з майже 200 країн.

Про важливість цієї події можна судити по присутності таких поважних гостей, як Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш, який відкривав захід, канцлер Німеччини Ангела Меркель, президент Коста Ріки Карлос Альварадо, міністр торгівлі Швеції Анна Хальберг, CEO H&M Хелена Хельмерсон та інші лідери держав, бізнесів та департаментів ООН. Серед спікерів від FILM.UA Group виступали Вікторія Ярмощук та Поліна Толмачова.

Вікторія Ярмощук брала участь у сесії «The Power of Partnerships in a Time of Crisis and Recovery», під час якої лідери організацій приватного сектору, уряду та громадянського суспільства Східної Європи обговорювали переваги партнерства у подоланні викликів пандемії COVID-19. Ще одним спікером на цієї панелі від України виступив Володимир Костюк (Фармак).

 «FILM.UA Group створює не просто контент, ми створюємо емоції, розповідаємо історії, які роблять світ кращим. Зараз, безумовно, складний час, але він відкриває нові можливості. Прикладом цього є наше партнерство з компанією ДТЕК. У зв’язку зі введенням режиму карантину працівники ТЕС, оператори мереж розподілення та газовидобувачі опинилися в умовах ізоляції. Тільки не у власних домівках з родинами, з доступом до серіалів та домашньої їжі, а на робочих місцях. Саме для них ми показали серію сучасних українських фільмів виробництва FILM.UA Group. Саме до них прийшли зірки фільмів, що онлайн приєдналися до показів та особисто представили фільми. Ми побачили безліч посмішок та позитивних емоцій! Нам було дуже важливо бути разом у цій ситуації, допомагати один одному. І це, без перебільшення, один з наших найкращих досвідів.

Разом ми можемо більше, разом ми можемо робити блискучі проєкти та досягати великих цілей!» – наголосила у своєму виступі Вікторія Ярмощук.

Поліна Толмачова виступила під час панельної дискусії «Navigating SDGs Driven Innovations: Why Your Company Needs an Innovation Ecosystem?», присвяченої питанням взаємозв’язку інновацій та Сталого розвитку, а також перспектив їх впровадження.

 «З минулого року команда з FILM.UA Group бере участь у програмі Young SDG Innovators, під час якої учасники працюють над розробкою своєрідної екосистеми, побудованої на партнерстві. Наші ідеї, ділові інтереси та перспективи зростання та розвитку допоможуть міжнародним партнерствам та зацікавленим сторонам працювати разом у майбутньому. Ми дуже вдячні Глобальному договору ООН за можливість познайомитися з багатьма підприємствами та організаціями, що мають спільні з нашими цілі та цінності», – зазначила Поліна Толмачова.

UN Global Compact – ініціатива ООН, яка поєднує ООН та компанії по всьому світу, виступає транслятором Цілей Сталого Розвитку, є діалоговою платформою бізнесу, інвесторів, громадянського суспільства, трудових організації, органів місцевого самоврядування та уряду.

FILM.UA Group приєдналася до Локальної мережі Глобального договору ООН в Україні. Мережа Глобального Договору в Україні є офіційним представником всесвітньої мережі UN Global Compact.

Приєднання до глобальної мережі означає, що компанія FILM.UA Group прагне забезпечити безпеку, відповідальність та прозорість наших бізнес-практик відповідно до основних цінностей та принципів Глобального договору ООН про права людини, трудові права, навколишнє середовище та боротьбу з корупцією, а також сприяти Цілям сталого розвитку.

На сьогодні до Глобального договору приєдналося більш ніж 9 500 компаній та організацій із понад 160 країн світу.