Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«Знайду пару коханому»: на телеканалі СТБ стартує новий серіал

Факти про серіал «Перші ластівки. Zалежні» мовою чисел

04.12.2020
об 14:17

Все менше й менше днів лишається до прем’єри телесеріалу «Перші ластівки. Zалежні», аби трохи вгамувати цікавість до початку сезону, «Новий канал» ділиться фактами про проєкт.

2 рожевих перуки змінила Таїсія-Оксана Щурук під час зйомок. Вони були абсолютно однаковими. Перша швидко зносилася, тому її довелося замінити. Щоб підготувати актрису до кадру, у гримерів і стилістів йшло близько двох годин. За цей час вони: робили грим, надягали перуку та кольорові лінзи, одягали дівчину в яскраві, але не завжди зручні костюми. Крім того, за знімальний період Тая спеціально для ролі двічі нарощувала нігті.

3 яскраві секс-сцени чекають глядачів «Ластівок...». Не всім вони далися легко. Максиму Самчику, наприклад, було ніяково, а ось Таїсія-Оксана Щурук не соромилася ані хвилини. Ні в секс-сценах із Максимом Самчиком, ні в кадрах, де потрібно було поцілуватися з Максимом Девізоровим.

«У наших героїв – Альбіни та Назара – поцілунок був прописаний тільки в одній або двох сценах. Вони ніби як пара, а ніби й ні. Тому ми з Максом Девізоровим додавали в кадр, де це було доречно, поцілунки або інші прояви відносин. Так ми підкреслювали, що наші персонажі по-своєму, але все-таки близькі між собою. Мені здається, що ми з Максимом зробили Альбіну та Назара більш залежними один від одного – це теж було цікаво», – розповіла актриса серіалу «Нового каналу» ТАЇСІЯ-ОКСАНА ЩУРУК.

 

8 серій «Перших ластівок. Zалежні» побачать глядачі з 14 грудня. З понеділка по четвер о 21:00 «Новий канал» показуватиме по дві серії.

41 день пішов на те, щоб зняти «Перших ластівок. Zалежні». Паралельно зі зйомками почався монтаж, щоб точно встигнути випустити серіал у 2020 році. Практично всі сцени знімалися в Києві – на факультеті комп'ютерних наук та кібернетики і механіко-математичному факультеті Київського національного університету ім. Т. Шевченка, нічному клубі, студіях «Нового каналу» та ICTV, вокзалі, автобусному парку і навіть на Байковому кладовищі!

Понад 57 тисяч звернень отримала Національна дитяча гаряча лінія «Ла Страда-Україна» після виходу першого сезону «Перших ластівок». Оскільки по допомогу зверталися не лише діти та підлітки, гарячу лінію в результаті переформатували.

«Оскільки з кожним місяцем звернень від молоді віку 18-25 років ставало дедалі більше, прийняли рішення переформатувати Національну дитячу гарячу лінію в Національну гарячу лінію для дітей та молоді. Тепер ми активно додаємо компонент молодіжної підтримки в нашу роботу, адже нам важливо бути з тими, кому це потрібно», – зазначила координаторка Національної гарячої лінії «Ла Страда-Україна» АЛЬОНА КРИВУЛЯК.

 

Нагадуємо, прем'єра «Перших ластівок. Zалежні» 14 грудня о 21:00 на «Новому каналі».

 

Джерело: Пресслужба «Нового каналу»

Читайте також:

Новини

У серіалі «Перші ластівки. Zалежні» нові актори та персонажі

Творці серіалу починають привідкривати завісу складу нового сезону серіалу «Перші ластівки. Zалежні». Так, до проєкту доєдналась Анастасія Пустовіт. Широкої популярності молода акторка набула після головної ролі у фільмі «Коли падають дерева» і серіалу «Таємниці».

08.09.2020
об 16:26

Новини

«Перші ластівки. Zалежні» відзняли проморолик та постери

У відео творці серіалу показують героїв зі світлого та темного боків, розкривають їхній характер і деталі сюжету. Дія у відео відбувається на дискотеці, розкриваються герої через музику та танці.

21.09.2020
об 19:21

Новини

«Перші ластівки. Zалежні»: Що чекає на дітей в мережі

В інтернеті підлітки можуть зіштовхуються з відвертими фотографіями, шантажем і кібербулінгом. Саме про проблеми неповнолітніх у всесвітній мережі йтиме мова у новому сезоні «Перших ластівок».

03.11.2020
об 17:15

Новини

Ада Роговцева розповіла про свою роль в серіалі «Перші ластівки. Zалежні»

Нещодавно легендарна актриса розповіла про свою роль та поділилась емоціями від роботи над серіалом.

05.11.2020
об 13:24

Новини

«Перші ластівки. Zалежні»: 5 причин подивитися серіал

Нова детективна історія, геть інші образи акторів, нові сюжетні лінії – все це чекає на глядача в антології серіалу «Перші ластівки. Zалежні».

06.11.2020
об 16:15