Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Emmy 2020: Едді Мерфі може отримати телевізійного «Оскара»

30.07.2020
об 10:51

Знаменитий голлівудський комік Едді Мерфі удостоєний номінації на премію Американської телевізійної академії Emmy 2020. Разом зі своїми колегами він претендуватиме на нагороду як один з ведучих популярної програми Saturday Night Live.

Останній раз він змагався за цю нагороду в 1999 році, коли брав участь у серіалі «Піжама». Наразі це вже п'ята спроба Мерфі отримати телевізійного «Оскара». Що стосується Saturday Night Live, то ще в середині 80-х років, перебуваючи на піку популярності, актор був запрошеною зіркою цієї програми й тоді також кілька разів висувався на здобуття Emmy.

Нагадаємо, що 2020 рік виявився вдалим для Едді Мерфі, який знову зміг привернути до себе увагу засновників різних премій. Зокрема, він був серед номінантів на «Золотий глобус – 2020» за участь у комедії «Моє ім’я Долемайт». У подальших планах актора – зйомки в продовженні популярної в минулому комедії під назвою «Поїздка в Америку», у якій йому знову дісталася роль африканського принца.

 

Джерело: Emmys

Читайте також:

Новини

Триває акредитація на Film Industry Office ОМКФ

Відкрито акредитацію на професійну секцію Film Industry Office 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю.

27.07.2020
об 18:16

Новини

Kyiv Media Week анонсував азійську секцію

14 вересня в рамках Kyiv Media Week Global Marathon працюватиме секція Азії. В рамках якої буде представлено добірку найбільш показових проєктів, що характеризують ситуацію на ринку даного регіону. Учасники заходу зможуть дізнатись про ключові події, нові кейси, почути аналітичний огляд і основні цифри.

28.07.2020
об 15:15