Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Екзотичну професію на Балі опанувала ведуча проєкту «У кого більше?»

10.09.2020
об 15:12

Нещодавно ми розповіли, як один з ведучих тревел-шоу «У кого більше» Макс Узол працював конюхом на острові Маврикій, а сьогодні розповімо, як інша ведуча – Анна Олицька збиратиме мул з дна річки на Балі.

Основна ідея шоу «У кого більше?» - знайомство глядачів з найрізноматнішими спеціальностями, які є в світі. Так, шість ведучих працюватимуть на різних посадах в різних умовах та країнах. Також вони змагатимуться між собою – хто зможе заробити більше грошей у чужій країні. У кожній серії проєкту ведучі працюють на трьох різних роботах протягом трьох днів. При цьому, зароблених грошей повинно вистачити не тільки на їжу та ночівлю, а й на карманні витрати. У кого буде більша сума у залишку, той і отримає приз. На того, хто програє чекає покарання.

Також за правилами проєкту, ведучі мають змогу ускладнити одне одному життя та підібрати конкуренту фізично важку або найменш оплачувану роботу (одну з трьох). Так, Анастасія Кошман відправила суперницю Анну Олицьку збирати мул з дна річки. Цей осад на Балі використовують для спорудження будинків. Роблять це виключно жінки.

«На річку ця водойма мало була схожа, більше на якусь каналізацію. У перші секунди, щойно зайшла у воду, мені ноги звело від холоду. Носити мул на берег потрібно було у кошику на голові. Жінки накладають того мулу повну корзину. А я й половини не могла накласти – шия боліла страшенно тримати таку вагу. А отримують балійки за це лише сто рупій за корзину (2 грн. – прим.ред.)», - розповіла АННА ОЛИЦЬКА.

Які ще роботи опановувала ведуча та чи змогла пропрацювати весь день виносячи мул на берег – дивіться у шоу «У кого більше?» щопонеділка о 19:00 на «Новому каналі».

 

Джерело: Пресслужба «Нового каналу»

Читайте також:

Новини

Візуальне оформлення «1+1» стало більш динамічним і сучасним

У День Незалежності України телеканал «1+1» зробив редизайн та представив глядачам оновлене візуальне оформлення ефірної графіки. Такі зміни також є частиною кампанії до 25-річного ювілею, який національний мовник відзначає в цьому році.

26.08.2020
об 12:18

Новини

Проєкт «Орел і Решка» переїхав на новий канал

Відтепер легендарне тревел-шоу демонструватимуть на іншому каналі. Прем’єра програми відбудеться 26 вересня.

31.08.2020
об 13:21

Новини

На СТБ розкажуть, як створювались новини протягом 25 років

Цього понеділка, 31 вересня, на телеканалі СТБ покажуть новий чотирисерійний спецпроєкт. Його присвятили одній з програм каналу, яка 4 вересня відзначає ювілей.

31.08.2020
об 17:55

Новини

Шкільні альбоми: Як виглядали зірки телеканалу «1+1», коли були учнями

Сьогодні тисячі хлопчиків і дівчаток пішли до першого класу, де вони вчитимуться писати, читати, вивчати іноземні мови, потім у них будуть природознавство, історію, хімію, географію та інші предмети. Однак спочатку діти знайдуть нових друзів, аби учбовий процес проходив легше, веселіше та цікавіше.

01.09.2020
об 16:40