Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Експерт і учасники ТМПУ знялися в «Перших ластівках. Zалежні»

12.11.2020
об 12:22

Неонові вогні виблискують у темряві нічного клубу. Камера в цьому специфічному для людського ока світла фокусується на діджейському пульті, за яким стоїть напівоголений експерт третього сезону «Топ-моделі по-українськи», дизайнер Володимир Демчинський. Уважний глядач «Нового каналу» придивляється до танцполу й починає впізнавати обличчя, які знайомі йому з модельного реаліті. Ні, це не флешбеки в минулі сезони проєкту, а зйомки серіалу «Перші ластівки. Zалежні».

«Мій образ – діджей у нічному клубі. Грав я без тексту, розкрити персонажа потрібно було через емоції, жести та фактурність. Мені хотілося максимально органічно влитися в атмосферу і, здається, це вдалося. Зйомки серіалу кардинально відрізняються від зйомок реаліті: тут все постановочне, кожен кадр перезнімають багато разів, щоб досягти бажаного результату. Проте в цьому є особливий кайф. Мені дуже сподобався сам знімальний процес і підхід команди до роботи», – зізнався ВОЛОДИМИР ДЕМЧИНСЬКИЙ.

Разом з дизайнером серед акторів нового сезону серіалу опинилися Діма Топоринський і Сергій Гердов з другого сезону «Топ-моделі по-українськи», а також Ярина Самарик з третього сезону ТМПУ.

«Побувати на знімальному майданчику «Перших ластівок. Zалежні» було дуже круто. По-перше, там я відчула нереальну енергетику. По-друге, ці зйомки надихнули мене добре відучитися в університеті та швидше почати займатися улюбленою справою. По-третє, як же фантастично грає Тая (Таїсія Щурук – виконавиця однієї з головних ролей в обох сезонах «Перших ластівок», – прим. ред.)», – зазначила випускниця модельного реаліті «Нового каналу» ЯРИНА САМАРИК.

Кожному з учасників ТМПУ зйомки в серіалі подарували щось своє: комусь – натхнення, комусь – крок до здійснення мрії.

«Однією з моїх цілей на 2020 рік було знятися у відомому українському серіалі. І ось – вона втілилася в реальність, хоч у мене й не головна роль, але це тільки поки що. Я займаюся акторством більше року, ходжу на кастинги, знімаюся в епізодичних ролях у серіалах. Словом, модельною кар'єрою не обмежуюся. Але зйомки в «Перших ластівок. Zалежні» сподобалися особливо. Ми разом із Дімою Топоринським знаходилися у центрі кадру, просто біля сцени, де за діджейським пультом стояв Вова Демчинський. Нашим завданням було драйвово танцювати, і з цим ми впоралися дуже добре – режисер нас похвалив, тож зйомкою я задоволений», – зізнався СЕРГІЙ ГЕРДОВ.

 

Нагадаємо, прем'єра «Перших ластівок. Zалежні» відбудеться 14 грудня о 19:00 на «Новому каналі».

 

Джерело: Пресслужба «Нового каналу»

Читайте також:

Новини

«Перші ластівки. Zалежні»: 5 причин подивитися серіал

Нова детективна історія, геть інші образи акторів, нові сюжетні лінії – все це чекає на глядача в антології серіалу «Перші ластівки. Zалежні».

06.11.2020
об 16:15

Новини

У серіалі «Перші ластівки. Zалежні» нові актори та персонажі

Творці серіалу починають привідкривати завісу складу нового сезону серіалу «Перші ластівки. Zалежні». Так, до проєкту доєдналась Анастасія Пустовіт. Широкої популярності молода акторка набула після головної ролі у фільмі «Коли падають дерева» і серіалу «Таємниці».

08.09.2020
об 16:26

Новини

«Перші ластівки. Zалежні»: Що чекає на дітей в мережі

В інтернеті підлітки можуть зіштовхуються з відвертими фотографіями, шантажем і кібербулінгом. Саме про проблеми неповнолітніх у всесвітній мережі йтиме мова у новому сезоні «Перших ластівок».

03.11.2020
об 17:15

Новини

«Новий канал» завершив зйомки серіалу «Перші ластівки. Zалежні»

Актори, сценарист та режисер поділились враженнями після закінчення знімального процесу серіалу та розповіли, як гуртом створювали образи героям та що з імпровізацій артистів увійшло до сцен проєкту.

05.10.2020
об 18:05

Новини

Ада Роговцева розповіла про свою роль в серіалі «Перші ластівки. Zалежні»

Нещодавно легендарна актриса розповіла про свою роль та поділилась емоціями від роботи над серіалом.

05.11.2020
об 13:24

Новини

На які теми зверне увагу новий сезон серіалу «Перші ластівки Zалежні»

Творці серіалу «Перші ластівки Zалежні» розповіли про соціальний меседж другого сезону: у кожного своя залежність, і кожен від цього страждає.

29.10.2020
об 15:35