Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Екс-учасники «Танців з зірками» повернуться, щоб запалити паркет

25.10.2020
об 13:49

Сьогодні на глядачів каналу «1+1» чекає особливий випуск «Танців з зірками». На паркет вийдуть не пари, а тріо. До кожного дуєту приєднаються зіркові учасники минулих сезонів. Ми вже знаємо, який склад тріо буде в 9 епізоді, а на балконі їх зустрічатиме Олексій Потапенко з сином Андрієм. 

 

Отже, 25 жовтня о 21:00 в ефірі телеканалу «1+1» шоу «Танці з зірками». В новому ефірі на допомогу учасникам прийдуть зірки з попередніх сезонів шоу.

Сергій Танчинець та Яна Цибульська цієї неділі танцюватимуть фьюжн під хід  Sеxy back - Justin Timberlake, а допомагатиме парі отримати омріяні 40 балів співачка болівійського походження Michelle Andrade.

Michelle Andrade, Сергій Танчинець та Яна Цибульська

 

Юлія Саніна та Діма Жук цього тижня спробують підкорити танго разом з переможцем минулого сезону шоу «Танці з зірками» Євгеном Котом.

Діма Жук, Юлія Саніна та Євген Кот

 

Богиня ламінату Леся Нікітюк вийде на паркет з Ольгою Фреймут та Іллею Падзиною, які станцюють на паркеті пристрасну румбу під Golden eye - Tina Turner.

Ілля Падзина та Ольга Фреймут

 

Головні конкурентки сезону Надія Мейхер та Санта Дімопулос вийдуть на паркет з двома партнерами. Так, Іраклій Макацарія виконає фламенко з парою Санта Дімопулос та Макс Леонов під Ain’t Funny - Jenifer Lopez, а Даніель Салем – пасодобль з Надією Мейхер та Кирилом Васюком під «O Fortuna»-Carmina Burana.

Макс Леонов, Санта Дімопулос та Іраклій Макацарія
Кирило Васюк, Надія Мейхер та Даніель Салем

 

Холостяк Сергій Мельник зі свою партнеркою Аделіною Делі танцюватимуть віденський вальс разом з Ганною Різатдіновою під «Say Something» - A great big world. 

Аделіна Делі, Сергій Мельник та Ганна Різатдінова

 

А Дарина Петрожицька та Ігор Гелуненко разом з Ольгою Сумською вражатимуть глядачів та суддів модерном.

Ігор Гелуненко, Дарина Петрожицька та Ольга Сумська

 

Також на глядачів та шанувальників проєкту чекає феєричне повернення ведучих, які минулого сезону підкорили всю країну та стали одним з найпопулярніших тандемів ведучих на «Танцях з зірками» - Олексій Потапенко (ПТП) і його син Андрій Потапенко зустрічатимуть учасників на балконі. 

Андрій та Олексій Потапенко

 

Нагадаємо, згідно з нововведеннями, у новому сезоні запрошеними членами журі стають зірки минулих років. Так, у дев’ятому ефірі до трійки суддів приєднається телеведуча Маша Єфросиніна. Також спеціальними гостями дев’ятого ефіру стануть гурт MOZGI & Magic Five, які презентують прем’єру у прямому ефірі фіта «Покажу тобі Magic».

гурт MOZGI

 

Вмикайте шоу «Танці з зірками» щонеділі о 21:00.

 

Джерело: Телеканал «1+1»

Читайте також:

Новини

Незабаром на ТБ прем’єра стрічки «Заборонений» про Василя Стуса

Фільмували кінокартину в Києві. В основі сюжету – участь поета в дисидентському русі та історія його кохання. Глядачі побачать, з чого почалась боротьба Василя Стуса і проживуть останні його дні.

21.10.2020
об 13:09

Новини

«Світ навиворіт» на честь свого ювілею покаже особливі випуски шоу

Дмитро Комаров зізнався, що відчуває, коли дивиться старі випуски програми, а також пообіцяв показати у китайському сезоні шоу скачки на верблюдах і розповісти про те, який на смак чай за ціною авто.

23.10.2020
об 14:19

Новини

Чоловічі розмови: Григорій Решетник зустрічатиметься онлайн з героями шоу «Холостячка»

Сьогодні ввечері на телеглядачів очікує прем’єра шоу «Холостячка». Вперше жінка публічно обиратиме серед 25 претендентів одного-єдиного чоловіка, за якого би хотіла вийти заміж. Не зважаючи на новий формат шоу Григорій Решетник продовжить традицію онлайн-спілкування в перерві між частинами шоу.

23.10.2020
об 16:12

Новини

На ТБ покажуть місця жертвоприношень цивілізації майя

Ведучий проєкту «Орел&Решка. Чудеса світу» навіть візьме участь у магічному ритуалі посвяти духам та скупається у священному для майя місці – сеноті.

23.10.2020
об 17:18