Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Другий сезон серіалу «Дільничий з ДВРЗ» готовий вийти в ефір

04.09.2021
об 14:32

Іронічний детективний серіал «Дільничний з ДВРЗ» з В’ячеславом Довженко у головній ролі вийде на телеканалі ICTV 13 вересня.

 

У продовженні історії про поліцейських до своїх ролей повернулися актори – В’ячеслав Довженко, Віталій Іванченко, Дмитро Сарансков, Тетяна Малкова, Світлана Штанько, Ігор Портянко, Володимир Гладкий. Також на глядачів чекають нові персонажі у виконанні – Володимира Ямненко, Ігоря Качура, Анастасії Цимбалару та Олесі Романової, яка є зіркою фільму «Віддана».

 

Другий сезон складається з 24 серій про пригоди поліцейських-напарників у спальному районі на околиці Києва. Одна з таких історій змусить дільничного Бондаря ще на деякий час забути про колишню роботу опера і знову зведе його з ледачим поліцейським району ДВРЗ Петром Дзюбою.

 

«У першій серії Бондар повернеться назад до Главку, але станеться смішна ситуація, яка не дасть йому почати роботу в столичному відділенні поліції. Через один інцидент Бондар з Дзюбою стануть зірками інтернету, тому «покарання» і патрулювання району знову чекають нашого героя», – поділився сюжетом нового сезону режисер ДМИТРО АНДРІЯНОВ.

 

На героїв чекають зміни, як у кар’єрному житті, так і в особистому. Дільничний Петро Дзюба отримає нове звання, знайде кохану і нарешті візьметься «за фігуру». А Бондарю доведеться не тільки знову боротися за місце у столичному відділені, а й вирішувати сімейні проблеми. Неочікувано у його житті з’явиться батько, тому до постійних перепитій на любовному фронті додадуться ще й родинні клопоти.

 

Отже, вмикайте телеканал ICTV 13 вересня о 21:30 та слідкуйте за розвитком подій у новому сезоні «Дільничного з ДВРЗ».

 

Джерело: Пресслужба телеканалу ICTV

Читайте також:

Новини

Поради від Пекельного Шефа: Корисні снеки на перерву в школі

Перекус має бути корисним і чим швидше діти це затямлять, тим здоровішим виявиться їхне життя. Що покласти учням у ланч-бокс розповів Алекс Якутов, ба більше – Пекельний Шеф запевняє, що страву дитина їстиме із задоволенням.

01.09.2021
об 13:56

Новини

Скоро в кіно: Кримінальна драма «Звір у його голові»

Найвідоміший серійний вбивця проти найкращого агента ФБР зустрінуться із глядачами в кіно з 16 вересня у фільмі «Звір у його голові».

04.09.2021
об 12:29

Статті

Рекордний рік Porsche: Серія підкорень Нюрбургрингу

Минулий рік став для всього світ у переломним. І те, як відреагували в компанії Porsche на глобальну кризу охорони здоров’я, цілком може стати сюжетом для справжнього мотор-екшна. Культовий «Ле-ман» зі Стівом Макквіном навряд чи вдасться перевершити, але те, що світовий кінематограф може отримати цілком гідну та реальну історію боротьби та успіху, – це факт.

04.09.2021
об 10:05