Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Дні народження зірок: В’ячеслав Довженко

18.09.2020
об 10:18

18 вересня свій день народження святкує український актор театру і кіно В’ячеслав Довженко. Сьогодні йому виповнюється 44 роки. У 1995 році він закінчив Дніпропетровське державне театральне училище, де отримав спеціальність «актор театру ляльок» та «актор театру драми». У 1998 році став працювати у «Київському Вільному театрі», а також грав на сцені Київського театру юного глядача. У 2009 отримав диплом Київського національного університету театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого. З 2011 року – актор Київського академічного драматичного театру на Подолі. У кіно почав зніматись ще на початку 1990-х.

Редакція VGL cinema вітає В’ячеслава з Днем народження, бажаємо нових цікавих ролей у кіно та театрі.

Для читачів ми підготували добірку  проєктів, де задіяний актор.

Головний герой серіалу «Джовані» - Сергій розлучився з дружиною. Його колишня вийшла заміж і поїхала до чоловіка в Італію. Останні 13 років вони не бачились. Та коли Сергій знайшов своє кохання та вирішив одружитись, виявилось, що його колишня розвелась з чоловіком-італійцем, приїхала додому разом з дітьми – сином від Сергія та донькою від шлюбу з італійцем і тепер ця трійця робить життя головного героя нестерпним.

В’ячеслав Довженко грає тут головну роль Сергія.

«Дільничний з ДВРЗ» поліціянт Сергій Бондар наздоганяв злочинця, який тікав на авто. Злочинець не втримав машину на дорозі та потрапив в аварію і загинув. Виявилось, що це син одного з представників місцевої влади. Спочатку Бондаря хотіли звільнити, але згодом перевели у дільничні київського району ДВРЗ. Бондар може повернутись до оперативної роботи у Центральному управління, але деякий час йому все ж доведеться займатись дрібними злочинами і нова посада знається герою нестерпною…

У цьому серіалі  В’ячеслав Довженко грає  головну роль дільничного Бондаря.

«Подорожники». Ірина – власниця ресторану «Подорожник» на житомирській трасі, мріє розширити бізнес. Та плани Ірини хоче розбити конкурентка Сусанна, що повернулась з Італії. Жінка з-під носа сім’ї викупила мотель, про який так мріяла Ірина. А щоб завдати ще більшого удару, Сусанна разом зі своїм міланським коханням Маріо відкрила ресторан італійської кухні «Piantaggine», що з італійської перекладається як «Подорожник»! У цей момент між двома закладами починається боротьба. На додачу, чоловік Ірини Толік у школі був закоханий  у Сусанну. Іра переживає, що колишні почуття можуть знову повернутися, тому вона всіляко оберігає чоловіка від спокусливої суперниці. Проблем підкинули і діти, донька господині «Подорожника» Аня та син власниці «Piantaggine» Алекс. Між якими спалахнуло заборонене кохання.

У цьому серіалі В’ячеслав Довженко грає  роль Анатолія, чоловіка Ірини.

«Без вагань» - головна героїня Діна виховує одна сина. Йому потрібна операція, бо в хлопця занадто велике серце. Діні потрібно знайти гроші. Несподівано операцію хоче оплатити багата сусідка Тамара. Але син Діни відмовляється брати гроші – впевнений, що мати принизилась через нього. Він заявляє Діні, що не ляже на операцію й втікає... Сусідку Тамару знаходять убитою, підозра падає на хлопця... Діні потрібно знайти справжнього вбивцю, щоб врятувати сина. Слідчий Павло, що страждає через втрату своєї сім'ї, впевнений, що  хлопець не вбивав сусідку…

У цьому серіалі В’ячеслав Довженко грає  головну роль слідчого Павла.

Фільм «Кіборги. Герої не вмирають» - це історія про двотижневе чергування в аеропорту Донецька одного батальону. Дія розгортається у 2014 році. Добровольча група вперше приїздить до гарячої точки, яку вже чотири місяці обороняють наші військові, та віч-на-віч стикаються зі страшним обличчям війни. Захищати її стають не лише професійні військові, а й добровольчі корпуси.

У цьому фільмі В’ячеслав Довженко грає роль героя на ім’я Серпень.

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: В’ячеслав Шеховцов

16 вересня свій день народження святкує український актор В’ячеслав Шеховцов. Сьогодні йому виповнюється 45 років. У 1993 році він закінчив Харківський Інститут мистецтв ім. І. Котляревського, працював у місцевих театрах, зокрема, «Театрі юного глядача» та «Новому театрі», з 2005 року виходить на сцену Київського академічного театру драми та комедії на лівому березі Дніпра, а

16.09.2020
об 10:13

Новини

Дні народження зірок: Ольга Олексій

Сьогодні, 17 вересня, свій ювілей святкує українська актор театру і кіно Ольга Олексій. Акторську освіту вона отримала у Київському театральному університеті ім. І. Карпенка-Карого. Після закінчення вишу працює у Національному театрі російської драми ім. Лесі Українки. З 2007 року почала активно зніматись у кіно, та сама Ольга більше полюбляє театральну сцену, бо там має більше простору для творчості. Захоплюється грою на скрипці, фотографією та верховою їздою, любить читати німецьку класичну літературу.

17.09.2020
об 10:17

Новини

Дні народження зірок: Максим Бурлака

17 вересня свій день народження святкує український актор театру та кіно Максим Бурлака. Сьогодні йому виповнюється 32 роки. Професійну освіту він отримав у Акторській Школі Театру на Печерську, а також у Школі Майстрів Поведінки. Крім того, наш сьогоднішній іменинник має освіту режисера телебачення. Цю професію він опановував у Київському національному університеті театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого. Співпрацював з театром «Афіни», а нині служить у «Дикому театрі» та знімається у кіно.

17.09.2020
об 11:18

Новини

Любомир Левицький сьогодні святкує ювілей

17 вересня народився Любомиир Левицький. Сьогодні відомий кліпмейкер та режисер святкує своє 40-річчя. Ось, які цікаві факти відомі про ювіляра:

17.09.2020
об 10:35