Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Дні народження зірок: Вадим Голданов

10.02.2021
об 10:17

10 лютого свій день народження святкує український актор театру та кіно Вадим Голданов. Він народився в Луганську, наразі живе та працює в Києві. Перші кроки на телебаченні зробив 5 років тому на «Першому національному каналі». Трохи пізніше почав зніматися в кіно.

Вадима Голданова здебільшого можна побачити в фільмах та серіалах, які знімаються для телетрансляції. Глядачі могли його помітити в проєктах телеканалу «СТБ», «2+2», ICTV, «Інтер», ТРК «Україна». Фільмографія актора доволі різноманітна, ось декілька нещодавніх проєктів, в яких грає сьогоднішній іменинник.

 

«Головний герой»

За сюжетом цього комедійного короткометражного фільму, в якому Вадим Голданов грає головного героя, Сценарист вперше за довгий час отримує можливість створити текст майбутнього фільму. Від хвилювання за можливу невдачу, особисто до нього приходить Головний герой його історії…

 

«Стань моєю тінню»

Ольга і Віра – сестри-близнючки. 12 років тому Ольга відбила у Віри нареченого, Ігоря, вийшла за нього заміж, організувала свій бізнес і розбагатіла. Віра ж так і не влаштувала свого особистого життя, вона працює офіціанткою в провінційному ресторані. Через 12 років Ігор, розшукавши Віру, повідомляє їй, що на Ольгу скоєно замах, вона лежить в клініці без свідомості і – для безпеки – під чужим ім'ям. Ігор благає Віру «тимчасово замінити» Ольгу для того, щоб підписати від імені Ольги важливий контракт. Піддавшись на умовляння Ігоря, Віра погоджується на кілька днів «перетворитися» в свою сестру Ольгу.

У цьому меладраматичному мінісеріалі, знятому для ТРК «Україна», Вадим Голданов грає стиліста.

 

«Два серця»

 

Юля – чемпіонка з конкуру – після невдалого падіння з коня не може продовжувати спортивну кар'єру. Прогнози лікарів невтішні: жінка навряд чи зможе знову ходити, а про кінний спорт і зовсім варто забути. Тепер вона пересувається на інвалідному візку. Проте здаватися Юля не має наміру. Раніше через постійні тренування і часті змагання у неї практично не залишалося часу на сім'ю. Тепер вона вирішила усю свою увагу присвятити рідним. Але, виявляється, 15-річна дочка Аліса стала їй фактично чужою, а чоловік зраджує з найкращою подругою. Юля виганяє чоловіка і намагається налагодити відносини з дочкою. А також врятувати свого вірного товариша по змаганнях – коня Рембрандта. Його хочуть медикаментозно відправити на той світ, оскільки тварина не хоче підпускати до себе іншого наїзника. Саме завдяки Рембрандту в житті Юлі з'являється справжнє кохання. Однак в стосунки з новим коханим знову втручається подруга...

У мінісеріалі для телеканалу «Інтер» Вадим Голданов з’являється в епізоді.

Редакція VGL cinema вітає Вадима з Днем народження, бажаємо реалізації творчого потенціала та натхнення для написання нових книжок.

 

 

Джерело: Dzyga MDB

 

Фото з відкритих джерел

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Ігор Ніколаєв

5 лютого свій день народження святкує український актор театру і кіно Ігор Ніколаєв. Він є резидентом Київського академічного драматичного театру на Подолі, а також час від часу знімається в кіно, зокрема для серіалів телеканалу ICTV.

05.02.2021
об 10:02

Новини

Дні народження зірок: Анастасія Олександрук

6 лютого свій день народження святкує українська актриса Анастасія Олександрук.

06.02.2021
об 10:07

Новини

Дні народження зірок: Ольга Мороз

Сьогодні, 8 лютого, свій день народження святкує українська актриса Ольга Мороз. Вона з 2012 року знімається в кіно, серед її фільмографії є проєкти, де артистка грала головні ролі. Наразі частіше з'являється в епізодах телевізійних серіалах. За словами Ольги, вона мріє втілити на екрані історичний образ.

08.02.2021
об 10:10

Новини

Дні народження зірок: Оксана Борбат

4 лютого свій день народження святкує українська актриса театру і кіно Оксана Борбат. Вона народилася і навчалася в Києві, першу головну роль отримала в литовському проєкті Duburys. Цей досвід виявився успішним, адже за найкращу жіночу роль Оксана Борбат отримала Sedabrine gerve («Срібного журавеля») на Литовському кінофестивалі.

04.02.2021
об 11:23

Новини

Дні народження зірок: Сергiй Винокуров

9 лютого свій день народження святкує український актор театру та кіно Сергiй Винокуров. Він народився на Полтавщині в місті Кременчук. У 2010 закiнчив Днiпропетровський театрально-художнiй коледж, де здобув професiю актор театру. Нещодавно почав зніматися в кіно. Наразі у фільмографії Сергія здебільшого короткі епізодичні ролі, проте у доволі успішних проєктах.

09.02.2021
об 10:10