Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
Гурт Kalush записав трек до 30-річчя телеканалу ТЕТ

Дні народження зірок: Степан Казанін

19.12.2020
об 10:45

19 грудня свій день народження святкує український актор і телеведучий, а ще комік Степан Казанін.

 

Зазвичай дітей народжених на великі християнські свята нарікають на честь святого, про якого йдеться у цей день. Сім’я Казаніних вирішила назвати хлопчика Сергієм. Так-так, Степана Казаніна насправді звуть Сергій, але через казус у студентські роки він став Степаном. Принаймні, для широкого загалу людей.

Завдяки знайомству зі студією «Квартал 95» чоловік з Росії переїхав до України. Також співпраця з цією студією принесла новий досвід – гра в кіно. Щоправда Степан Казанін здебільшого з’являється в епізодичних ролях.

Оскільки сьогодні святковий день, ще й вихідний, пропонуємо подивитися два новорічні мюзикли, які трошки піднімуть настрій: «Як козаки…» (2009 рік) або «Дуже новорічне кіно, або Ніч у музеї» (2007 рік). Обидві музичні комедії номінувалися на національну телевізійну премію «Телетріумф». Нагороду отримав у 2010 році мюзикл «Як козаки…» в категорії «Телевізійний художній фільм/мінісеріал».

 

Також Степан Казанін зіграв поліцейського у сімейній романтичній комедії «Я, ти він, вона».

 

Редакція VGL cinema вітає Сергія (Степана) з Днем народження, у новому персональному році бажаємо досягти ще більших результатів і здійснити найзаповітніше бажання.

Читайте також:

Новини

Новорічна ніч з «1+1»: Святковий випуск «Вечірнього кварталу»

Уважний глядач на вихідні помітив у блоці анонсів телеканалу «1+1» яскравий промо-ролик святкового випуску «Вечірнього кварталу», який вже став доброю традицією в новорічну ніч.

14.12.2020
об 14:21

Новини

Святкова промо-кампанія: Відлік до Нового року розпочато

Щорічно «1+1» починає вести відлік днів до Нового року. Телеканал вже оновив графічне оформлення, а також прикрасив ефір атмосферними новорічними промо-роликами із найяскравішими зірками каналу.

16.12.2020
об 15:19

Новини

Дні народження зірок: Костянтин Лінартович

18 грудня свій 69-й день народження відзначає відомий український актор театру та кіно, актор та режисер дубляжу, режисер муніципального театру «Київ» Костянтин Лінартович. Після навчання в Київському театральному інституті ім. Карпенка-Карого виступав на сценах Кримського російського драматичного театру ім. Горького та Київського Молодого театру. Очолював театри Збройних сил України та «Дзвін». VGL cinema зв'язався з Костянтином Костянтиновичем, щоб привітати його зі святом і запитати, як він планує відзначити свій день народження.

18.12.2020
об 10:05

Новини

Дні народження зірок: Олена Лавренюк

Сьогодні своє 35-річчя святкує українська актриса театру і кіно Олена Лавренюк. Вона народилася 18 грудня у Львові, вищу освіту отримувала в Київському національному університеті театру, кіно і телебачення імені Івана Карпенка-Карого. Спочатку була ведучою прогнозу погоді на одному з телеканалів, а згодом почала свій шлях у кіно, дебютувавши 12 років тому в фільмі «13 місяців».

18.12.2020
об 11:35