Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«Знайду пару коханому»: на телеканалі СТБ стартує новий серіал

Дні народження зірок: Сергiй Винокуров

09.02.2021
об 10:10

9 лютого свій день народження святкує український актор театру та кіно Сергiй Винокуров. Він народився на Полтавщині в місті Кременчук. У 2010 закiнчив Днiпропетровський театрально-художнiй коледж, де здобув професiю актор театру. Нещодавно почав зніматися в кіно. Наразі у фільмографії Сергія здебільшого короткі епізодичні ролі, проте у доволі успішних проєктах.

«Спіймати Кайдаша»

 

 

У сучасній версії класичного твору «Кайдашева сім’я» Івана Нечуй-Левицького події розгортаються хронологічно з 2005 по 2014 роки. Історія починається з того, що Лаврін, молодший син Кайдаша, повертається з армії. Він скучив по клубу, танцям і дівчатам, тому відчайдушно гуляє. А Карпо вже поклав око на Мотрю, дівчину з найбільш пробивним характером у Семигорах. Незабаром хлопцеві вдалося вмовити її одружитися. З цього моменту і почалися лихоліття для сім’ї Кайдашів. Дві господині в будинку сперечаються, лаються і б’ються. Ніхто не може поступитися і промовчати, ніхто не може пробачити. Мимоволі втягнуті в конфлікт чоловіки теж перестають довіряти один одному…

 

«Тарас. Повернення»

 

 

Розповідь про останні 3 місяці заслання Тараса Шевченка у Казахстані. Того літа поет, засланий на військову службу в російській царській армії, отримує повідомлення від друзів із Петербургу: його особисто помилував цар Олександр II. Однак військове керівництво Новопетрівського форту не поспішає повідомляти про це Тараса і видавати указ про його звільнення. Більше того, таємний агент з Петербургу намагається зробити все, аби поет залишився тут назавжди.

 

«Звонар»

 

 

Антон Звонцов – молодий, комунікабельний, амбітний опер зі своїми проблемами та власним кодексом честі. Він веде офіційні розслідування та паралельно вирішує справи клієнтів, які не бажають звертатися до правоохоронних органів. Ніхто краще за нього не зможе розговорити заляканого свідка, знайти компромат на відомого бізнесмена чи важливі докази, вести переговори з озброєними нападниками банку або зловити «на живця» грабіжників. Проте, коли в місті з’явиться маніяк та особистий ворог Звонцова, він вперше не знатиме, як впіймати негідника та вберегти найрідніших – сестру, кохану та друзів.

Редакція VGL cinema вітає Сергія з Днем народження, бажаємо знайти свого режисера і втілити на екрані провідного персонажа, що якнайкраще розкриє потенціал актора.

 

Джерело: Dzyga MDB

Фото з відкритих джерел

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Сергій Басок

Сьогодні, 3 лютого, свій день народження святкує український актор Сергій Басок. За своєю першою освітою він економіст. Диплом цього спеціаліста Сергій отримав, аби не засмучувати батьків, які скептично ставилися до прагнення сина побудувати акторську кар’єру.

03.02.2021
об 11:08

Новини

Дні народження зірок: Оксана Борбат

4 лютого свій день народження святкує українська актриса театру і кіно Оксана Борбат. Вона народилася і навчалася в Києві, першу головну роль отримала в литовському проєкті Duburys. Цей досвід виявився успішним, адже за найкращу жіночу роль Оксана Борбат отримала Sedabrine gerve («Срібного журавеля») на Литовському кінофестивалі.

04.02.2021
об 11:23

Новини

Дні народження зірок: Ігор Ніколаєв

5 лютого свій день народження святкує український актор театру і кіно Ігор Ніколаєв. Він є резидентом Київського академічного драматичного театру на Подолі, а також час від часу знімається в кіно, зокрема для серіалів телеканалу ICTV.

05.02.2021
об 10:02

Новини

Дні народження зірок: Анастасія Олександрук

6 лютого свій день народження святкує українська актриса Анастасія Олександрук.

06.02.2021
об 10:07

Новини

Дні народження зірок: Ольга Мороз

Сьогодні, 8 лютого, свій день народження святкує українська актриса Ольга Мороз. Вона з 2012 року знімається в кіно, серед її фільмографії є проєкти, де артистка грала головні ролі. Наразі частіше з'являється в епізодах телевізійних серіалах. За словами Ольги, вона мріє втілити на екрані історичний образ.

08.02.2021
об 10:10