Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Дні народження зірок: Сергій Стрельников

13.11.2020
об 10:27

Сьогодні, 13 листопада свій день народження святкує український актор театру і кіно Сергій Стрельников. У 2003 році він закінчив Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого. Після цього рік працював у столичному театрі юного глядача, а потім у театрі «Ательє 16». У кіно почав зніматись на початку 2000-х років.

Редакція VGL cinema вітає Сергія з Днем народження, бажаємо йому участі у нових проєктах та повнох творчої реалізації.

З нагоди персонального свята Сергія, пропонуємо подивитись добріку фільмів та серіалів, в яких задіяний актор.

«Чудо за розкладом». Головна героїня Вероніка внаслідок аварії може пересуватися тільки на інвалідному візку та мріє про операцію, яка може поставити її на ноги у прямому сенсі, але дівчина не має на це грошей. Одного разу вона знайомиться з адвокатом Андріем. У нього є вагітна наречена, але зустріч з Веронікою докорінно змінює його життя.

У цьому серіалі Сергій Стрельников грає адвоката Андрія.

 

«Принцип задоволення». На пляжах Одеси, Варшави і Праги знаходять оголені тіла молодих дівчат. Вони вбиті ідентичнім способом, мають аналогічні каліцтва, тож слідчі починають розуміти, що це справа рук однієї людини. Героям доведеться працювати разом, аби зловити вбивцю.

У цьому фільмі Сергій Стрельников грає роль капітала Сергія Франко.

 

«Майже вся правда». Відома адвокатеса з розлучень Анна завжди виступає виключно на стороні жінок. Це рішення вона прийняла багато років тому, коли розійшлась з власним чоловіком, який залишив жінку без коштів та ледь не відібрав доньку. Минуло багато років і раптом у житті героїні наступила чорна смуга. Тепер їй доведеться захищати власну доньку.

У цьому серіалі Сергій Стрельников грає роль головного героя Андрія.

 

«Чуже життя». Дія серіалу відбувається у 1939-1955 роках. Головні герої – Сергій, Віктор, Поліна та Любов. Син директора заводу, вихованець дитбудинку, продавщиця та акторка – їх долі переплелись під час різних подій, що тільки демонструють добрі та погані риси характеру героїв. Кожен має брехати заради того, щоб жити та не загубити себе.

У цьому серіалі Сергій Стрельников грає роль головного героя Віктора.

 

«Пацики» - історії хлопців з провінції, які приїхали підкоряти столицю. Найголовніше, що допомогає героям гідно вистояти проти несподіванок долі – почуття гумору, яке вони не втрачають навіть у безвихідних ситуаціях.

У цьому серіалі Сергій Стрельников грає роль Шена.

 

У наступному році в прокат має вийти історико-пригодницька драма «Довбуш» режисера Олеся Саніна. Сергій Стрельніков знявся в головній ролі цього фільму, який розповідає про одного з найвідоміших борців за свободу, легендарного ватажка опришків Олексу Довбуша. Виходу саме цієї стрічки чекають глядачі, адже «Довбуш» є одним із найдорожчих фільмів в історії українського кіно. В одному з інтерв'ю режисер Олесь Санін зізнався, що фінальний бюджет стрічки складає близько 100 млн грн. Нагадаємо, «Довбуш» Олеся Саніна з бюджетом у 86,7 мільйона гривень, був заявлений на 10-му конкурсному відборі Держкіно 2017 року, який проєкт виграв у секції «Ігрові тематичні (Велич українського духу на прикладах легендарних героїв народного фольклору)». Фільмувати історію почали у влітку 2018 року, проте завершити роботу над стрічкою до пандемії не встигли, а локдаун призвів до здорожчання виробництва проєкту.

Фото з відкритих джерел

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Анна Адамович

9 листопада свій день народження святкує українська акторка Анна Адамович. Сьогодні їй виповнюється 27 років.

09.11.2020
об 10:19

Новини

Дні народження зірок: Андрій Садовський

10 листопада свій день народження святкує український актор Андрій Садовський. Сьогодні йому виповнилося 43 роки. У 2012-му чоловік закінчив Кіношколу «Успіх» при Одеській кіностудії, а у 2016-му – Київський національний університет культури і мистецтв, де опанував професію актора.

10.11.2020
об 10:28

Новини

Дні народження зірок: Слава Красовська

Сьогодні, 11 листопада, свій день народження святкує українська акторка Слава Красовська. У 2012 році вона закінчила Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого, того ж року почала активно зніматися, дебютувавши у таких проєктах, як «Жіночий лікар-2», «Сашка», «Гречанка». З 2017 року – акторка Українського Малого драматичного театру в Києві. У 2019 році закінчила українські перші професійні каскадерські курси. До цього не один раз була учасницею майстер-класів Британської академії сценічного бою та прослухала лекції з роботи перед камерою від кастинг-директорів Джеремі Зіммермана та Магдалени Шварцбарт.

11.11.2020
об 10:14

Новини

Дні народження зірок: Анастасія Чепелюк

Сьогодні, 12 листопада, свій день народження святкує українська акторка театру і кіно Анастасія Чепелюк. У 2013 році вона закінчила Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого. У 2012-2014 роках була акторкою Київського театру російської драми ім. Лесі України.

12.11.2020
об 10:11