Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Дні народження зірок: Сергій Лутюк

20.10.2020
об 10:17

20 жовтня свій день народження святкує  український актор Сергій Лутюк. Сьогодні йому виповнюється 48 років. Народився він у Києві, зніматись у кіно почав у 2004 році. Займався вільною боротьбою, футболом, цікавиться верховою їздою, має багатий досвід зйомок у ТБ-проєктах.

Редакція VGL cinema вітає Сергія з Днем народження, бажаємо йому нових ролей у кіно та серіалах.

Вибрана фільмографія актора:

«Одного разу під Полтавою» - комедійний серіал про мешканців селища під Полтавою. Головні герої Юрчик та кум Вітя мріють заробити грошей нічого не роблячи і мають для реалізації таких планів безліч ідей. Вони постійно потрапляють у якісь смішні пригоди. Поруч з ними у селі мешкає дільничий, закоханий у продавщицю Віру та дід Петро, який дуже полюбляє ґаджети та соціальні мережі.

У цьому серіалі Сергій Лутюк грає роль Шведа.

 

«Виходьте без дзвінка - 3» - Богдан працює таксистом, у минулому він був автогонщиком. Його дружина загинула в автокатастрофі, винуватець аварії залишився на свободі, тож Богдан самостійно відновлює справедливість. Покарати кривдника йому вдалося, однак чоловік сам ледве не опинився за ґратами. Вирішивши свою справу Богдан розчарований в системі та більше не вірить поліції, тому, коли його друга спіткала біда, він розраховує лише на власні сили і самостійно береться за розслідування, стаючи на захист тих, хто «тут і зараз» шукає допомоги, справедливості або захисту.

У цьому серіалі Сергій Лутюк грає роль Сергія Чубенко.

«Черговий лікар» - серіал, що розповідає про роботу лікарні швидкої допомоги. У кожного пацієнта є особиста драма та проблеми і лікарі стають учасниками цих драм. Іноді вони допомагають пацієнтам прийняти важкі та доленосні рішення. Багатосерійна стрічка розповідає про чотирьох лікарів, які мають своїх реальних прототипів, що працюють у одній із київських лікарень.

Сергій Лутюк грає тут персонажа на ім'я Юрій.

 

Фото з відкритих джерел

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Юлія Гершанік

Сьогодні, 17 жовтня, свій день народження святкує українська акторка Юлія Гершанік. Народилась артистка в Миколаєві. У 2008 році закінчила Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого. До 2004 року грала у Миколаєвському художньому російському драматичному театрі. З 2005 року почала зніматись у кіно, дебютувавши у сіткомі «Леся+Рома».

17.10.2020
об 10:38

Новини

Дні народження зірок: Юлія Соболь

18 жовтня свій ювілей святкує українська акторка Юлія Соболь. Сьогодні їй виповнюється 25 років. Народилась артистка в Миколаєві, у 15 років поїхала до Токіо в якості моделі. Закінчила університет у Мілані. За фахом – мистецтвознавець-археолог.

18.10.2020
об 10:09

Новини

Дні народження зірок: Наталія Васько

Сьогодні, 19 жовтня, свій день народження святкує українська телеведуча, акторка театру і кіно Наталія Васько. Народилась вона у Червонограді Львівської області. Акторкою мріяла стати ще з дитячого садочка. Грала у дитячому театрі «Казка». У 1994 році закінчила Київський державний інститут театрального мистецтва ім. І. Карпенка-Карого. Вже на 4 курсі стала грати у Київському театрі драми і комедії на Лівому березі Дніпра. З 1998 року – актриса Київського Молодого театру. У 2003 році дебютувала у кіно.

19.10.2020
об 10:14

Новини

Дні народження зірок: Сергій Лутюк

20 жовтня свій день народження святкує український актор Сергій Лутюк. Сьогодні йому виповнюється 48 років. Народився він у Києві, зніматись у кіно почав у 2004 році. Займався вільною боротьбою, футболом, цікавиться верховою їздою, має багатий досвід зйомок у ТБ-проєктах.

20.10.2020
об 10:17