Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«Знайду пару коханому»: на телеканалі СТБ стартує новий серіал

Дні народження зірок: Сергій Куда

12.05.2021
об 11:36

У дитинстві український актор Сергій Куда мріяв стати моряком, натомість обрав професію артиста, яка подарувала йому амплуа копа. Наразі Сергія найбільше пізнають саме за образ поліцейського Антона Шеремета із серіалу «СуперКопи». Сьогодні актор святкує свій день народження, тож згадаймо, в яких серіалах ми ще могли бачити Сергія на екрані.

«СуперКопи. Повернення»

 

 

П’ятий сезон серіалу про українських копів, які борються з несправедливістю і власними проблемами. Герої дещо змінилися, але попри особисті проблеми – творчу кризу Маміашвілі, невдалу кар’єру дизайнера одягу Цопи, втечу від гіперопіки мами та тещі молодої родини Марчуків – усі суперкопи готові повернутись на службу. Це вже не ті новачки, які тільки пізнавали ази професії, а досвідчені поліцейські, які знають, що треба робити та можуть вести за собою інших.

 

«У певному сенсі я схожий на Антона Шеремет’єва, але я – не він. Я більш сором’язливий та спокійний. Чесно кажучи, як би у реальному житті поруч зі мною був такий товариш як Антон, мені було би соромно за нього. Я кайфую, коли втілюю його на екрані, тому що справжній Сергій Куда не зробив би багато чого з того, що з легкістю робить Антон Шеремет’єв», – розповів в одному зі своїх інтерв’ю про персонажа, якого втілює впродовж п’яти сезонів серіалу «СуперКопи» СЕРГІЙ КУДА.

 

«СидорЕнки-СидОренки. Ремонт стосунків»

 

 

У родинах СидОренків та СидорЕнків відбувається зміна соціальних статусів. Тепер Петро стає власником розкішного маєтку, а Олександр живе на його території. Проте руки Саша не опускає, і намагається налагодити свій бізнес. Про свою справу мріють також Леся та Оля, хоч порозумітися їм буде нелегко. Хлопці Рома та Вова вступають до вишів і розпочинають доросле життя, а їхній невгамовний Дід зустрічає нове кохання.

В цьому серіалі від телеканалу «1+1» Сергій Куда грає Малого.

 

«Рідня»

 

Головний герой Артем повертається до рідного маленького містечка після 10 років життя у столиці. За весь час він жодного разу не навідував родину та кохану дівчину, яку колись обіцяв забрати до столиці. Тепер Артем приїхав на батьківщину за завданням шефа, який хоче на місці будинку культури звести торговельний центр. У рідному містечку на головного героя чекають безліч пригод та випробувань, зустрічі із сім’єю, друзями та першим коханням, а також переосмислення життєвих пріоритетів та справжніх цінностей.

Редакція VGL cinema вітає Сергія з днем народження бажаємо творчого розвитку та реалізації акторського потенціалу на екрані та на сцені.

 

Фото з відкритих джерел

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Анастасія Гіренкова

29 квітня в Києві народилася українська актриса театру і кіно Анастасія Гіренкова. Почавши зніматися ще в дитячому віці, Анастасія Сергіївна і зараз залишається однією з найбільш затребуваних актрис в Україні, а кількість зіграних нею ролей у кіно вже давно перевалила за сотню.

29.04.2021
об 10:40

Статті

Дні народження зірок: Денис Шевченко

30 квітня народився український актор театру та кіно Денис Шевченко. Напередодні дня народження актора ми зв’язалися з ним, аби привітати з майбутнім святом та поговорити про його творчий шлях.

30.04.2021
об 10:13

Статті

Дні народження зірок Станіслав Щокін

Батьки Станіслава Щокіна грали на сцені театру, тож у дитинстві він часто бував за лаштунками. Коли настав час обирати професію Станіслав прийняв рішення без вагань. Сьогодні він святкує свій день народження, тож поговоримо про фільмографію актора, яка налічує більше 50 ролей у кіно та серіалах.

01.05.2021
об 10:06

Новини

Дні народження зірок: В'ячеслав Ніколенко

Третього травня свій день народження святкує поціновувач урбаністичних пейзажів, актор театру та кіно В'ячеслав Ніколенко. Його туристична мрія – відкрити для себе Нью-Йорк. В одному зі своїх нещодавніх інтерв’ю В’ячеслав зізнався, що особливо його приваблює в цьому місті зелена оаза Центрального парку, що знаходиться посеред «кам’яних джунглів».

03.05.2021
об 10:15

Новини

Дні народження зірок: Михайло Кукуюк

Батьки актори назвали свого сина на честь драматурга і це стало певним відбитком на долі хлопчика, що народився 11 травня й ріс за кулісами одного з театрів Житомира. Син народних артистів України в досить ранньому віці почав виходити на сцену, втілюючи різних персонажів. Звісно, в майбутньому він обрав професію актора, в творчому доробку якого наразі більше сотні ролей. І сьогодні цьому артисту, музиканту та телеведучому Михайлу Кукуюку виповнюється 47 років.

11.05.2021
об 12:11