Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Дні народження зірок: Ольга Ціцілінська

15.03.2021
об 11:25

15 березня своє 25-річчя святкує українська акторка театру та кіно Ольга Ціцілінська. Три роки тому вона зіграла одну з головних ролей в телесеріалі «Нового каналу» «Чаклунки». З тих пір актриса час від часу з'являється в телепроєктах інших каналів. З нагоди дня народження Ольги розповідаємо про серіали, в яких вона була задіяна.

«Чаклунки»

 

 

Звичайні дівчата випадково отримують магічні здібності, на які зазіхали потужні чаклуни. Їм доведеться розібратися з непрошеним даром та розпочати боротьбу проти зла, аби вижити та врятувати близьких. Завдяки своїм новим можливостям у них є шанс виправити все зло, яке з ними сталося. Жінки вирішують, що будуть допомагати всім, хто слабкий і кого можуть дозволити собі образити сильніші люди. Також дівчата намагатимуться налагодити і своє особисте життя.

 

«Доктор Віра»

 

 

У центрі сюжету – кардіохірургиня Віра. Її життя руйнується, коли чоловік залишає її з маленькою донькою та хворою мамою, а на порозі дому з’являється жінка, яка називає себе його дружиною. Віра змушена повернутись у лікарню, в якій працювала раніше, аби забезпечувати родину. Жінка віддано рятуватиме людські життя на операційному столі, попри те, що власне – перетворилося на пітьму.

 

«Сага»

 

 

Історія життя української родини Козаків. Вона починається 1908 року і триває до сьогодні. Різні покоління однієї родини стають свідками та учасниками всіх найважливіших, трагічних, радісних і знакових подій останнього сторіччя в Україні. Волею долі члени однієї родини інколи опиняються по різні боки барикад.

Редакція VGL cinema вітає Ольгу з Днем народження, бажаємо акторці гарних ролей та кар'єрного росту.

 

Фото з відкритих джерел

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Ірина Лукашова

13 березня народилася українська акторка Ірина Лукашова. Довгий час дівчина була моделлю, потім працювала телеведучою та моделлю, а згодом потрапила в кіно. Телеглядачі могли бачити Ірину в серіаліті «Агенти справедливості» та телесеріалі «Швидка». В обох проєктах дівчина з'являлася в епізодах. Головні ролі сьогоднішній іменинниці діставалися здебільшого в артхаусному кіно. Про декілька таких фільмів і поговоримо.

13.03.2021
об 10:28

Новини

Дні народження зірок: Христина Дейлик

10 березня у Полтаві народилася українська акторка театру та кіно Христина Дейлик. Сьогодні дівчині виповнюється 28 років. В її творчому доробку зіграна не одна роль на сцені театру та в кіно. В кадрі Христина зазвичай з’являється в епізодичних ролях телесеріалів. Ось декілька нещодавніх проєктів, в яких була задіяна акторка, але розпочнемо з фільму, де Христина виконала головну жіночу роль.

10.03.2021
об 10:55

Новини

Дні народження зірок: Ірина Приємницька

14 березня у Києві народилася акторка театру і кіно Ірина Приємницька. У старших класах дівчина почала цікавитися театром та класичною літературою. Згодом прийшла до кіно. Наразі у фільмографії іменинниці 10 ролей у коротких метрах, серіалах та у повному метрі.

14.03.2021
об 10:32