Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
Гурт Kalush записав трек до 30-річчя телеканалу ТЕТ

Дні народження зірок: Ольга Мороз

08.02.2021
об 10:10

Сьогодні, 8 лютого, свій день народження святкує українська актриса Ольга Мороз. Вона з 2012 року знімається в кіно, серед її фільмографії є проєкти, де артистка грала головні ролі. Наразі частіше з'являється в епізодах телевізійних серіалах. За словами Ольги, вона мріє втілити на екрані історичний образ.

З нагоди персонального свята ми зробили невеличку добірку нещодавніх проєктів, в яких можна побачити Ольгу Мороз.

«Сага»

Серіал розповідає історію життя української родини Козаків. Вона починається 1908 року і триває до сьогодні. Різні покоління однієї родини стають свідками та учасниками всіх найважливіших, трагічних, радісних і знакових подій останнього сторіччя в Україні. Волею долі члени однієї родини інколи опиняються по різні боки барикад.

У цьому телепроєкті Ольга Мороз грає Лідію Сосновську.

 

 

 

«Виховання почуттів»

З 17-ти років Сніжані довелося взяти на себе всю відповідальність за молодшу сестру Марину, забувши про особисті бажання. Мріючи у власній родині відтворити модель взаємовідносин її батьків, які базуються на довірі, коханні та повазі, Сніжана виходить заміж і повністю довіряється чоловікові. Марина ж завдяки ніжній опіці і жертовній любові Сніжани виросла безпосередною і веселою дівчиною. Однак стосунки сестер затьмарює ситуація любовного трикутника.

В цьому мінісеріалі Ольга Мороз з'являється в епізоді.

 

 

 

«Годинник із зозулею»

Каті Юдіній дуже пощастило в житті: народилася в дружній і забезпеченій родині, має прекрасного хлопця, закінчує архітектурний інститут і отримує пропозиції по роботі. Але раптом її мама Олена помирає при дивних обставинах. За два місяці батько Каті, Михайло, одружується вдруге – на дівчині Наталії, яка на кілька років старша за Катю. Наталія намагається налагодити стосунки з падчеркою, але та не може змиритися з тим, що батько так швидко забув її матір. Раптово помирає і батько: офіційний висновок – серцевий напад. Але Катя впевнена – хтось жорстоко розправляється з родиною Юдіних.

У цьому проєкті Ольга Мороз грає одну з провідних ролей – психіатра.

 

Редакція VGL cinema вітає Ольгу з Днем народження, бажаємо творчої реалізації та втілення на екрані омріяного образу.

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Максим Девізоров

Третього лютого свій день народження святкує український актор Максим Девізоров. Сьогодні йому виповнюється 25 років.

03.02.2021
об 10:08

Новини

Дні народження зірок: Сергій Басок

Сьогодні, 3 лютого, свій день народження святкує український актор Сергій Басок. За своєю першою освітою він економіст. Диплом цього спеціаліста Сергій отримав, аби не засмучувати батьків, які скептично ставилися до прагнення сина побудувати акторську кар’єру.

03.02.2021
об 11:08

Новини

Дні народження зірок: Оксана Борбат

4 лютого свій день народження святкує українська актриса театру і кіно Оксана Борбат. Вона народилася і навчалася в Києві, першу головну роль отримала в литовському проєкті Duburys. Цей досвід виявився успішним, адже за найкращу жіночу роль Оксана Борбат отримала Sedabrine gerve («Срібного журавеля») на Литовському кінофестивалі.

04.02.2021
об 11:23

Новини

Дні народження зірок: Ігор Ніколаєв

5 лютого свій день народження святкує український актор театру і кіно Ігор Ніколаєв. Він є резидентом Київського академічного драматичного театру на Подолі, а також час від часу знімається в кіно, зокрема для серіалів телеканалу ICTV.

05.02.2021
об 10:02

Новини

Дні народження зірок: Анастасія Олександрук

6 лютого свій день народження святкує українська актриса Анастасія Олександрук.

06.02.2021
об 10:07