Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
Гурт Kalush записав трек до 30-річчя телеканалу ТЕТ

Дні народження зірок: Ольга Горбачова

12.07.2020
об 10:45

Сьогодні, 12 липня, свій день народження святкує українська телеведуча, співачка і ментор Ольга Горбачова. VGL cinema підготував про артистку 12 цікавих фактів.

 

1. Ольга народилася в Кривому Розі, школяркою вона часто писала сценарії і вела концерти. Про зоряну кар'єру не думала, готувалася стати перекладачем, проте в таємниці від батьків мріяла стати вчителькою німецької мови.

2. На другому курсі Ольга почула про проби на роль ведучих Biz-TV і сприйняла це як непогану можливість заробітку для себе. Під час кастингу майбутня телеведуча вразила присутніх знанням матеріалу і пліток про всіх музикантів. 

3. У 2007 році Ольга отримала найвищу нагороду України в галузі журналістики «Золоте перо». Горбачову визнали «Найкращою ведучою розважальних програм на українському телебаченні».

4. Знаменний день в житті Ольги - 6 березня. Саме в цей день одружилися її батьки, народилася її старша донька Поліна, а також був створений проєкт «Арктика».

5. Ірина Білик - її краща подруга. Разом співачки записали дует на пісню «Люблю его», в кліпі на яку знявся відомий актор Жан Клод Ван Дамм.

6. Дебютний альбом співач під назвою «Герої» розійшовся тиражем більше 10 000 екземплярів.

7. У 2008 році Ольга взяла участь в шоу «Танцюю для тебе».

8. Ольга вірить, що на нашій планеті є унікальні місця, які мають силу заряджати і надихати людей. Одним з таких куточків, на її думку, є Кам'яні могили (Запорізька область, Україна).

«Це місце найсильнішої енергетики та історичної цінності. Якщо потрібно швидко відновитися, а часу на довгий відпочинок немає, я пропоную всім їхати на Кам'яні могили хоча б на кілька годин», - в одному з інтерв'ю ділиться Ольга Горбачова.

9. У 2013 році Ольга вийшла заміж за відомого українського продюсера Юрія Нікітіна, з яким на той момент вони були разом вже більше 15 років. У пари є двоє доньок: Поліна і Серафима.

10. Хрещеною матір'ю молодшої дочки співачки, Серафими стала Ассія Ахат

11. Восени 2014 стартував авторський інтернет-проєкт Ольги Горбачової «ЖИЗНЬ ЖЕНЩИНЫ». Її відеоблоги стали справжнім одкровенням для українських глядачок, вони викликали хвилю обговорень у пресі, внаслідок чого Ольга отримала пропозицію випустити їх восени 2015 в розширеному телевізійному форматі на національному каналі.

12. Навесні 2015-го Ольга вперше в Україні поєднує свій сольний концерт із семінаром для жінок, створивши абсолютно новий жанр на межі музичних шоу та психологічних тренінгів. Визначив свій жіночий концерт як музичний семінар, артистці вдалося досягти ефекту шоу-терапії. В рамках проєкту Ольга проводить багато зустрічей та семінарів, на яких піднімає теми особистих відносин та призначення жінки.

 

Читайте також:

Дні народження зірок: Євгеній Єфремов
Новини

Дні народження зірок: Євгеній Єфремов

7 липня свій День народження святкує український актор театру і кіно Євген Єфремов. Сьогодні йому виповнюється 43 роки.

07.07.2020
об 10:01

Новини

Дні народження зірок: Лілія Яценко

Сьогодні, 7 липня, свій день народження святкує українська актриса театру та кіно Лілія Яценко.

07.07.2020
об 11:15

Новини

Дні народження зірок: Анастасія Цимбалару

Сьогодні, 10 липня, свій День народження святкує українська актриса Анастасія Цимбалару. Дівчина народилась у місті Болград, що у Одеській області.

10.07.2020
об 10:09

Новини

Дні народження зірок: Ольга Лук'яненко

Сьогодні, 11 липня, свій день народження святкує українська актриса театру і кіно Ольга Лук'яненко (Атанасова). VGL cinema підготував 10 фактів про актрису.

11.07.2020
об 10:35