Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«Знайду пару коханому»: на телеканалі СТБ стартує новий серіал

Дні народження зірок: Олексій Білецький

30.03.2021
об 10:29

30 березня свій день народження святкує український актор Олексій Білецький. Сьогодні йому виповнилося 34 роки. Його фільмографія здебільшого складається з телесеріалів, в яких він грає переважно другорядні або епізодичні ролі. Ось декілька відомих проєктів, в яких глядачі могли бачити актора.

 

«Консультант»

 

 

Борис Крилов – суперкриміналіст, український Шерлок Холмс, парадоксальний метод якого дозволяє розкривати найзаплутаніші злочини. Через особисту драму – розставання з коханою жінкою і розлучення з дружиною – він пішов з роботи в криміналістичній лабораторії управління поліції, перестав викладати. Він заробляє собі на життя тим, що консультує кіногрупи, що знімають серіали про криміналістів. Але робота консультантом не настільки безтурботна, як здається на перший погляд...

 

«Доктор Віра»

 

 

У центрі сюжету – кардіохірургиня Віра. Її життя руйнується, коли чоловік залишає її з маленькою донькою та хворою мамою, а на порозі дому з’являється жінка, яка називає себе його дружиною. Віра змушена повернутись у лікарню, в якій працювала раніше, аби забезпечувати родину. Жінка віддано рятуватиме людські життя на операційному столі, попри те, що власне – перетворилося на пітьму.

 

«Швидка»

 

 

У центрі подій – команди парамедиків, які щодня рятують життя, виплутуються зі складних і постійно потрапляють у веселі ситуації, не забуваючи кохати, плакати і радіти. Уже з першої серії ви почнете сприймати їх за своїх, співпереживати і разом рятувати світ.

Редакція VGL cinema вітає Олексія з Днем народження, бажаємо кар’єрного росту та творчої реалізації.

 

Фото з відкритих джерел

 

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Алеся Романова

24 березня свій день народження святкує українська актриса театру та кіно Алеся Романова. Впізнаваність до неї прийшла після ролі Адель Сколик у фільмі «Віддана», що є адаптацією роману Софії Андрухович «Фелікс Австрія». За словами самої артистки, шлях на знімальний майданчик тривав цілих 10 років, а до першого титульного персонажа було зіграно багато другорядних героїв у фільмах та телесеріалах.

24.03.2021
об 10:11

Новини

Дні народження зірок: Даша Трегубова

26 березня свій день народження святкує українська акторка та телеведуча Даша Трегубова. Окрім гри у кіно та зйомок у кліпах і телепроєктах сьогоднішня іменинниця веде рубрику «Даша читає», в якій декламує вірші сучасних українських поетів. Загалом артистка веде досить активний спосіб життя, наприклад, вона вже підкорила Кіліманджаро, стрибнула з парашутом, а нині готується стати капітаном парусної яхти, з цією метою проходить спеціальний курс навчання.

26.03.2021
об 10:31

Новини

Дні народження зірок: Наталія Цимбал

27 березня свій день народження святкує українська актриса театру та кіно Наталія Цимбал. Сьогодні їй виповнюється 50 років. Наразі пані Наталія не тільки знімається в кіно та грає на театральній сцені, а є тренеркою голосових та акторських практик. Викладає на театральному факультеті Харківського Національного Університету Мистецтв ім.І.П.Котляревського.

27.03.2021
об 10:16

Новини

Дні народження зірок: Алла Приходько

29 березня свій день народження святкує українська актриса Алла Приходько. Сьогодні дівчині виповнюється 26 років. З-поміж її фільмографії ми обрали декілька найвідоміших проєктів, в яких вона знімалася.

29.03.2021
об 10:17