Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«Знайду пару коханому»: на телеканалі СТБ стартує новий серіал

Дні народження зірок: Оксана Гребенюк

12.04.2021
об 11:11

12 квітня 1963 року в Полтаві народилася артистка театру та кіно заслужена актриса України Оксана Гребенюк. Як зізнається Оксана Степанівна, акторську професію вона обрала завдяки своєму батькові, хоча той і не мав ніякого відношення до мистецтва, а був нефтяником.

«Він добре співав, любив українські пісні, а ще разом з мамою вони часто співали дуетом. Це було неймовірно. Свідомо чи підсвідомо він потихеньку підштовхував мене на сцену, Я закінчила музичну школу, грала в драмгуртку, і до моменту закінчення школи прийшла до думки вступати до театрального інституту як до єдино правильної», - розповідала пізніше ОКСАНА ГРЕБЕНЮК.

 

У 1984 році Оксана Гребенюк закінчила акторський факультет Київського інституту театрального мистецтва імені І. К. Карпенка-Карого і за призначенням прийшла на посаду артистки драми до Чернігівського театру імені Т. Г. Шевченка, в якому працює і зараз. Майже весь свій час актриса віддає роботі в театрі, художнім керівником якого є її чоловік, відомий український театральний режисер Андрій Бакіров.  Проте вона досить часто з’являється і у різних фільмах та серіалах: «Шуша» (2020), «Мій коханий ворог» (2020), «По різних берегах» (2019), «Нюхач-4» (2019), «Секс і нічого особистого» (2018), «Стоматолог» (2018) та інших.

Серед останніх помітних робот у кіно актриси можна відзначити одну з головних ролей у серіалі «Доньки» (2020). Героїня цієї зворушливої історії Ірина вимушена була відмовитись від своєї новонародженої доньки після того як хлопець кинув її, а батько загнув під колесами автомобіля. Дівчина їде за кордон, де згодом виходить заміж. Але через 18 років вона вирішує повернутися на батьківщину та розшукати свою вже дорослу доньку.

Як зазначив режисер Роман Барабаш, серіал «захоплює своєю життєвою історією, в якій кожен з героїв фільму бореться за право бути щасливим. Проте всі розуміють це «щастя» по-своєму: мати захищає дочку від можливого жебрацького майбутнього, розлучаючи її з дитиною, батько заради благополуччя сина готовий скоїти вбивство, а діти здатні відмовитися від своєї родини».

 

 

Редакція VGL cinema вітає Оксану Степанівну з Днем народження, бажаємо нових ролей та справжнього сімейного щастя.

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Алла Приходько

29 березня свій день народження святкує українська актриса Алла Приходько. Сьогодні дівчині виповнюється 26 років. З-поміж її фільмографії ми обрали декілька найвідоміших проєктів, в яких вона знімалася.

29.03.2021
об 10:17

Новини

Дні народження зірок: Олексій Білецький

30 березня свій день народження святкує український актор Олексій Білецький. Сьогодні йому виповнилося 34 роки. Його фільмографія здебільшого складається з телесеріалів, в яких він грає переважно другорядні або епізодичні ролі. Ось декілька відомих проєктів, в яких глядачі могли бачити актора.

30.03.2021
об 10:29

Новини

Дні народження зірок: Олег Шульга

10 квітня 1979 року народився український актор театру та кіно, учасник АТО – Олег Шульга. Свій творчий шлях він починав у Дніпровському драматичному молодіжному театрі «Віримо», в якому працював з 2003 року. Коли почалися бойові дії на Сході країни, Олег Шульга добровольцем пішов у армію. Після закінчення служби повернувся до акторської діяльності. Зараз Олег працює в Івано-Франківському академічному обласному українському музично-драматичному театрі ім. Івана Франка та активно знімається у кіно. На честь дня народження актора ми вирішила згадати найвідоміші фільми за його участю.

10.04.2021
об 10:39

Новини

Дні народження зірок: Марія Трепікова

11 квітня свій 30-й день народження відзначає українська актриса театру та кіно Марія Трепікова. Про сцену Марія мріяла з самого дитинства: з тринадцяти років займалася в театральній студії, після закінчення школи тричі намагалася вступити до театрального інституту і в решті решт домоглася своєї мети. У 2015 році вона закінчила Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. І.К. Карпенко-Карого, а через рік була прийнята в Новий театр на Печерську в Києві. З цього ж часу Марія Трепікова стала зніматися в кіно. В основному їй пропонують невеликі й другорядні ролі, але в дуже відомих проєктах. Найбільш вагомі з них ми вирішили згадати у день народження актриси.

11.04.2021
об 10:23

Новини

Дні народження зірок: Ігор Аронов

12 квітня свій 35-й день народження відзначає український актор театру та кіно, режисер та театральний педагог Ігор Аронов. У 2007 році він закінчив Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. Карпенко-Карого, після чого продовжив навчання у Голландії в MAPA (Moving Academy for Performing Arts). Тривалий час Ігор працював у різних театрах в Україні та Польщі, уникаючи роботи в кіно.

12.04.2021
об 10:05