Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Дні народження зірок: Микола Кий

06.11.2020
об 10:12

6 листопада свій день народження святкує український актор театру і кіно Микола Кий. Сьогодні йому виповнюється 39 років. Народився він у Донецьку, закінчив Київську Театральну школу-студію. Працює у Києвському драматичному театрі «Браво» та активно знімається у кіно.

Редакція VGL cinema вітає Миколу з Днем народження, бажаємо йому нових ролей у театрі та кіно.

 

Вибрана фільмографія актора:

«Не жіноча робота». Світлана працює слідчим і через роботу немає часу на родину, тож в неї не прості відносини з сином та колишнім чоловіком. Коли захворіла її мати, Світлана все кидає та їде до жінки в село. Але й тут вона не може залишитися осторонь від розслідування вбивства, до якого причетний її шкільний приятель. В сільській громаді, де, здавалося б, все як на долоні, киплять таємні пристрасті. Жінка не тільки допомагає матері, а й наводить лад та стосунки з односельцями та родиною.

У цьому серіалі Микола Кий грає роль  Віктора Сорокап'ятки.

 

Головна героїня багатосерійної стрічки «Я все тобі доведу» Олена мешкає в невеличкому місті, працює слідчим та виховує 17-річну доньку. Дівчина вступае до вишу в обласному центрі та збирається переїжджати. В цей же час у місті діє маніяк. Коли Олена про це дізналась, то вирішила поїхати туди разом з донькою і подивитись, як дівчина влаштується у гуртожитку.

У цьому серіалі Микола Кий грає роль кінолога Подреза.

 

«Ментівські війни. Харків» - серіал, про те, як поліцейські борються з перевертнями у погонах. Підполковник Гордієнко та його підлеглі розплутують складні справи та намагаються перемогти у вічній боротьбі добра зі злом, спіймати злочинців та посадити їх за ґрати.

У цьому серіалі  Миколай Кий грає роль бандита Шматко.

 

Фото з відкритих джерел

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Ганна Безменова

Сьогодні, 4 листопада, свій ювілей святкує українська акторка Ганна Безменова. Вона закінчила медіашколу «Київ TV», мешкає у столиці та нині є однією з ведучих телеканалу Київ і знімається у кіно.

04.11.2020
об 10:20

Новини

Дні народження зірок: Андрій Альохін

Сьогодні, 3 листопада, свій день народження святкує ведучий, майстер дубляжу, письменник, кулінарний блогер та актор Андрій Альохі

03.11.2020
об 10:03

Новини

Дні народження зірок: Олександр Ігнатуша

3 листопада свій 65-річний ювілей святкує заслужений артист України Олександр Ігнатуша. У 1975 році Олександр дебютував у кіно, також працював у київському театрі ім. Лесі Українки. У 1990-х роках поїхав до Америки, однак згодом повернувся в Україну і знову почав грати у кіно.

03.11.2020
об 10:51

Новини

Дні народження зірок: Вікторія Левченко

Сьогодні, 5 листопада, свій день народження святкує українська акторка Вікторія Левченко. У 2015 році вона закінчила Київськи національний університет театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого, де опановувала спеціальність «диктор та ведучий програм телебачення». У кіно дебютувала 5 років тому.

05.11.2020
об 10:19