Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
Гурт Kalush записав трек до 30-річчя телеканалу ТЕТ

Дні народження зірок: Христина Дейлик

10.03.2021
об 10:55

10 березня у Полтаві народилася українська акторка театру та кіно Христина Дейлик. Сьогодні дівчині виповнюється 28 років. В її творчому доробку зіграна не одна роль на сцені театру та в кіно. В кадрі Христина зазвичай з’являється в епізодичних ролях телесеріалів. Ось декілька нещодавніх проєктів, в яких була задіяна акторка, але розпочнемо з фільму, де Христина виконала головну жіночу роль.

 

«Вулкан»

 

 

Лукас переживає кризу середнього віку. Він працює перекладачем в київському офісі ОБСЄ й у складі моніторингової місії вирушає на кордон з Кримом. Після декількох дивних збігів обставин, Лукас залишається сам у маленькому містечку на півдні України. Не знаючи куди йти, він опиняється в хаті місцевого дивака на ім'я Вова. Слідуючи за Вовою, Лукас повільно занурюється у життя української провінції, у світ, який виходить за рамки його уяви, де речі виглядають повністю відірваними від усякої логіки чи структури. В цих дивних місцях, де люди віднаходять щастя в найпростіших, часто ілюзорних речах, де переплелися минуле, сучасне і майбутнє, де кожен день може стати останнім, Лукас отримує шанс почати життя спочатку.

У драмеді Романа Бондарчука Христина Дейлик зіграла Марушку.

 

«Сага»

 

 

Історія життя української родини Козаків. Вона починається 1908 року і триває до сьогодні. Різні покоління однієї родини стають свідками та учасниками всіх найважливіших, трагічних, радісних і знакових подій останнього сторіччя в Україні. Волею долі члени однієї родини інколи опиняються по різні боки барикад.

 

«Папаньки»

Четверо друзів живуть в одному дворі столичної багатоповерхівки. Окрім суто чоловічих інтересів, їх об’єднує важлива тема – виховання дітей. Один з героїв тільки готується стати батьком, інший виховує 7-річного сина, а третій – сина і двох доньок різного віку. Герої шалено люблять своїх дітей, пишаються їхніми успіхами та активно залучені в їхнє виховання. Тільки іноді батьки забувають, що самі вже виросли. І є в них ще четвертий друг – завзятий холостяк і ловелас, який категорично не хоче заводити дітей.

Редакція VGL cinema вітає Христину з Днем народження, бажаємо здійснення заповітних бажань та цікавих ролей у кіно.

 

Фото з відкритих джерел

 

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Яніна Соколова

6 березня у Запоріжжі народилася українська журналістка, громадська діячка, блогерка, авторка та телеведуча Яніна Соколова. Цього року в лютому розпочалося фільмування стрічки, заснованої на реальних подіях із життя сьогоднішньої іменинниці, «Я, Ніна».

06.03.2021
об 10:42

Новини

Дні народження зірок: Маргарита Бурковська

7 березня свій день народження святкує українська актриса театру та кіно Маргарита Бурковська. Наразі вона задіяна у фільмі Максима Наконечного «Спас», який розповідає історію про наслідки війни на Донбасі та боротьбу з ними. Стрічка є одним з переможців Одинадцятого конкурсного відбору Держкіно, а також отримала фінансування від Чеського кінофонду Czech Film Fund та грошову підтримку від фонду Eurimages. Маргарита у цій психологічній драмі грає головну роль – аеророзвідниці добровольчого батальйону із позивним «Метелик».

07.03.2021
об 10:17

Новини

Дні народження зірок: Сергій Шадрін

8 березня народився український актор Сергій Шадрін. Його фільмографія складається з телепроєктів і повнометражних стрічок. Про декілька нещодавніх кіноробіт, в яких задіяний актор, з нагоди дня народження Сергія й розповідаємо.

08.03.2021
об 10:26

Новини

Дні народження зірок: В'ячеслав Стасенко

9 березня свій день народження святкує український актор театру та кіно В'ячеслав Стасенко. Він давно знімається в кіно та телесеріалах. Головну роль виконав у короткометражному фільмі «Дім на краю планети» режисерів Олексія Соболєва та Михайла Коротеєва. Драма отримала дві нагороди за найкращий короткометражний фільм на Los Angeles CineFest та Спеціальний приз журі Київського міжнародного кінофестивалю короткометражних фільмів. З нагоди персонального свята актора ось ще декілька проєктів, в яких можна побачити В'ячеслава Стасенка.

09.03.2021
об 10:16