Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«Знайду пару коханому»: на телеканалі СТБ стартує новий серіал

Дні народження зірок: Ілля Вишневецький

11.02.2021
об 10:08

Сьогодні своє 24-ліття святкує український актор Ілля Вишневецький. Хлопець народився у Чернігові, навчався у столиці в Київському національному університеті культури і мистецтв. Декілька років тому почав робити перші кроки, як актор кіно. Наразі серед фільмографії Іллі є одна провідна роль, яку він виконував у компанії Олександра Кобзаря, Ірини Кудашової, Артура Новікова та інших українських акторів.

Наразі на рахунку Іллі Вишневецького не та багато ролей в кіно, але всі проєкти, в яких хлопець приймав участь дуже цікаві. Ми виокремили три з них.

 

«В чорній, чорній кімнаті»

 

 

Неподалік столиці, в повітовому місті N троє старшокласників наражаються на занедбані археологічні розкопки язичницького капища, після чого в провінції відбувається низка жахливих і незрозумілих подій, розібратися в яких має намір учитель історії, який нещодавно з'явився в місті.

У цій містичній драмі головні ролі виконують Рей Єремій, Ірина Кудашова, Артур Новіков, Ілля Вишневецький, Антон Сокол, Олександр Кобзар.

 

 

«Консультант»

 

 

Борис Крилов – суперкриміналіст, український Шерлок Холмс, парадоксальний метод якого дозволяє розкривати найзаплутаніші злочини. Через особисту драму – розставання з коханою жінкою і розлучення з дружиною – він пішов з роботи в криміналістичній лабораторії управління поліції, перестав викладати. Він заробляє собі на життя тим, що консультує кіногрупи, що знімають серіали про криміналістів. Але робота консультантом не настільки безтурботна, як здається на перший погляд...

У меладраматичному детективному серіалі від Star Media Ілля Вишневецький грає епізодичну роль.

 

 

«Дільничний із ДВРЗ»

 

 

Простого і непідкупного поліцейського Сергія Бондаря переводять, в покарання, на нову посаду – районного дільничого. Бондар щиро сподівається, що незабаром його відновлять на службі в Центральному управлінні, а поки йому потрібно просто перетерпіти всього два місяці в настільки похмурому місці, яке для оперативника, який звик до грізних бандитів і серйозних злочинів, здається справжнім пеклом.

Цей детективний серіал транслювали на телеканалі ICTV, глядачі якого також могли бачити Іллю Вишневецького в одному з епізодів.

Редакція VGL cinema вітає Іллю з Днем народження, бажаємо творчого росту та розвитку.

 

Фото з відкритих джерел

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Оксана Борбат

4 лютого свій день народження святкує українська актриса театру і кіно Оксана Борбат. Вона народилася і навчалася в Києві, першу головну роль отримала в литовському проєкті Duburys. Цей досвід виявився успішним, адже за найкращу жіночу роль Оксана Борбат отримала Sedabrine gerve («Срібного журавеля») на Литовському кінофестивалі.

04.02.2021
об 11:23

Новини

Дні народження зірок: Анастасія Олександрук

6 лютого свій день народження святкує українська актриса Анастасія Олександрук.

06.02.2021
об 10:07

Новини

Дні народження зірок: Ольга Мороз

Сьогодні, 8 лютого, свій день народження святкує українська актриса Ольга Мороз. Вона з 2012 року знімається в кіно, серед її фільмографії є проєкти, де артистка грала головні ролі. Наразі частіше з'являється в епізодах телевізійних серіалах. За словами Ольги, вона мріє втілити на екрані історичний образ.

08.02.2021
об 10:10

Новини

Дні народження зірок: Сергiй Винокуров

9 лютого свій день народження святкує український актор театру та кіно Сергiй Винокуров. Він народився на Полтавщині в місті Кременчук. У 2010 закiнчив Днiпропетровський театрально-художнiй коледж, де здобув професiю актор театру. Нещодавно почав зніматися в кіно. Наразі у фільмографії Сергія здебільшого короткі епізодичні ролі, проте у доволі успішних проєктах.

09.02.2021
об 10:10

Новини

Дні народження зірок: Вадим Голданов

10 лютого свій день народження святкує український актор театру та кіно Вадим Голданов. Він народився в Луганську, наразі живе та працює в Києві. Перші кроки на телебаченні зробив 5 років тому на «Першому національному каналі». Трохи пізніше почав зніматися в кіно.

10.02.2021
об 10:17