Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«Знайду пару коханому»: на телеканалі СТБ стартує новий серіал

Дні народження зірок: Ігор Ніколаєв

05.02.2021
об 10:02

5 лютого свій день народження святкує український актор театру і кіно Ігор Ніколаєв. Він є резидентом Київського академічного драматичного театру на Подолі, а також час від часу знімається в кіно, зокрема для серіалів телеканалу ICTV.

Ігоря Ніколаєва на телебаченні можна побачити в таких проєктах:

 

«Коп з минулого»

 

За сюжетом 16-серійної історії, знятої на форматі німецького серіалу  Der Lezte Bulle («Останній бик», 2010), капітан міліції Олег Долін відкриває очі на лікарняному ліжку і дізнається, що в комі він пролежав близько 20 років. За цей час світ змінився, міліція перетворилася на поліцію, рекет і «братки» залишилися в минулому, а у нинішній реальності всі «сидять» у ґаджетах, знімають блоги і, що зовсім дивно, їдять суші барабанними паличками. Для «прибульця» з лихих 90-х, який зберіг професійні навички, серце і душу молодого хлопця, знайдеться робота і в новій поліції. Адже, як і раніше, погані хлопці роблять погані вчинки...

 

 

«Пес»

 

У поліціянта Максима Максимова за плечима багато розкритих злочинів. На роботі він має добру репутацію, але особисте життя не складається. Дружина – криміналіст Олена Жарова – йде до його найкращому друга й колеги Олексія Леонідова. Біда не приходить одна: під час чергової справи Максимова підставляють. Він залишається без роботи, друзів, грошей і починає пити. Однак доля дає йому другий шанс – на місці загибелі свого колишнього тестя він знаходить пораненого пса. Максимов забирає собаку собі й виходжує, після чого дає тварині нове ім'я – Пес. Потім він кидає пити, і вони з Псом знову починають розкривати злочини – тепер уже разом.

Разом з Максимовим у відділі служить Ігор Гнєзділов – персонаж, що втілює собою дурість і непорядність. Він завжди плутає і спотворює слова, часто потрапляє в безглузді ситуації. Працює в поліції завдяки своєму дядькові, генералові Гнєзділову.

 

Редакція VGL cinema вітає Ігоря з Днем народження, бажаємо реалізації творчого потенціалу та натхнення для досягнення цілей.

 

Джерело: Dzyga MDB

Фото з відкритих джерел

 

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Мирослава Філіповіч

1 лютого свій день народження святкує актриса театру та кіно Мирослава Філіповіч. Вона здебільшого знімаєть в телесеріалах, але є в її фільмографії й художні повнометражні кінотвори.

01.02.2021
об 10:08

Новини

Дні народження зірок: Яків Ткаченко

2 лютого народився український актор театру та кіно Яків Ткаченко. Він мріяв стати лікарем, як мама, але в підлітковому віці його настільки захопила магія театру, що після школи Яків вступив до Дніпропетровського театрального коледжу. Актор працював в театрі у рідному Дніпрі, а з 2003 року почав зніматися в кіно. Наразі задіяний в зйомках фільму Олеся Саніна «Довбуш», в якому грає Сабата.

02.02.2021
об 10:13

Новини

Дні народження зірок: Максим Девізоров

Третього лютого свій день народження святкує український актор Максим Девізоров. Сьогодні йому виповнюється 25 років.

03.02.2021
об 10:08

Новини

Дні народження зірок: Сергій Басок

Сьогодні, 3 лютого, свій день народження святкує український актор Сергій Басок. За своєю першою освітою він економіст. Диплом цього спеціаліста Сергій отримав, аби не засмучувати батьків, які скептично ставилися до прагнення сина побудувати акторську кар’єру.

03.02.2021
об 11:08

Новини

Дні народження зірок: Оксана Борбат

4 лютого свій день народження святкує українська актриса театру і кіно Оксана Борбат. Вона народилася і навчалася в Києві, першу головну роль отримала в литовському проєкті Duburys. Цей досвід виявився успішним, адже за найкращу жіночу роль Оксана Борбат отримала Sedabrine gerve («Срібного журавеля») на Литовському кінофестивалі.

04.02.2021
об 11:23