Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Дні народження зірок: Яніна Соколова

06.03.2021
об 10:42

6 березня у Запоріжжі народилася українська журналістка, громадська діячка, блогерка, авторка та телеведуча Яніна Соколова. Цього року в лютому розпочалося фільмування стрічки, заснованої на реальних подіях із життя сьогоднішньої іменинниці, «Я, Ніна».

 

«Я, Ніна»

За сюжетом молода успішна журналістка Ніна здається цілком щасливою: коханий чоловік, двоє дітей, улюблена робота, друзі та молодість. Проте одного дня їй діагностують рак. Ніні роблять операцію з видалення внутрішніх жіночих органів. Оперує онкологиня Олександра, молода лікарка з міжнародним досвідом. Саме вона стає для Ніни найближчою людиною, точкою опори та символом одужання.

Ніна намагається утримати статус-кво на роботі та вдома, але хвороба змушує змінюватись. Закоханість, виснажливі медичні процедури та інший ритм життя допомагають Ніні знайти глибший контакт із собою. Жінка починає дихати на повні груди та діє так, як не діяла б ніколи раніше. Вона знімає перуку в прямому ефірі, відкрито говорить про пережите та досліджує нові грані своєї чуттєвості. Витримавши натиск надмірно допитливих колег та зіткнувшись із глибокою самотністю, Ніна знаходить в собі сили, щоб почати все з нової сторінки.

У фільмі режисерки Марисі Нікітюк головні ролі зіграють Яніна Соколова, Валерія Ходос, Валерій Харчишин.

 

«Обійми мене»

У 2009 році Яніна Соколова зіграла в короткометражному фільмі Любомира Левицького «Обійми мене». Драма розповідає про те, як продавець автомобілів Макс на власному досвіді переконався, що розваги та бездумний ризик не обходяться без наслідків. Лєра, телеведуча, зрозуміла, що відповідальність за свою любов не можна перекласти на іншого. Бармен нічного клубу усвідомив, що ВІЛ/СНІД цілком може зачепити його особисто...

 

«Я є ілюзія»

Три роки тому Яніна Соколова разом із Оленою Лавренюк, Наталією Васько, Оленою Турбал та Ксенією Ждановою зіграла в короткометражній драмі режисера Станіслава Капралова «Я є ілюзія».

Синопсис фільму: Ми думаємо, що знаємо людей з якими спілкуємося усе життя, знаємо хто вони і на що здатні. Але це просто образи, що ми намалювали у своїх головах, які не мають нічого спільного з реальністю. Ви  ніколи не можете бути упевненими до кінця, яка людина перед вами, які у неї слабкості, і скільки особистостей вона у собі приховує. Людина є ілюзія.

 

Редакція VGL cinema вітає Яніну з Днем народження, бажаємо здоров’я, цікавих розмов і нових робот у кіно.

 

Фото з відкритих джерел

Читайте також:

Новини

Новий формат і пріоритети 12-го ОМКФ

Упродовж 14 – 21 серпня на березі Чорного моря триватиме Одеський міжнародний кінофестиваль. Цьогоріч організатори вирішили приурочити подію 30-річчю незалежності України, тож акцент робитиметься на національні фільми.

10.02.2021
об 14:35

Новини

12-й ОМКФ оголосив прийом заявок на участь у Національній конкурсній програмі

Більше трьох місяців у вітчизняних кіновиробників є, аби подати свій фільм на розгляд в участі у Національній конкурсній програмі 12-го Одеського міжнародного кінофестивалю. Дедлайн спливає о 15-й годині 15 червня.

02.03.2021
об 13:19

Новини

Дні народження зірок: Тимур Асланов

5 березня свій день народження святкує український актор театру та кіно, телеведучий Тимур Асланов. Його акторська кар’єра розпочалася у Дніпрі в драматичному молодіжному театрі «Віримо!». Згодом Тимур приєднався до трупи Київського театру «Чорний квадрат», почав зніматися в кіно та веде на телебаченні програму «Гучна справа».

05.03.2021
об 10:34

Новини

Фільмування стрічки «Я, Ніна» розпочато

Днями творча група кінопроєкту «Я, Ніна», заснованого на реальних подіях, поділилася фотографіями знімального процесу.

04.02.2021
об 16:10