Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«Знайду пару коханому»: на телеканалі СТБ стартує новий серіал

Дні народження зірок: Богдан Юсипчук

05.07.2020
об 10:17

Сьогодні, 5 липня, свій день народження святкує найкрасивіший чоловік світу за версією міжнародного конкурсу Mister Sea World, актор та телеведучий Богдан Юсипчук.

VGL cinema до Дня народження Богдана Юсипчука підготував 12 цікавих фактів про актора, модель, телеведучого та накрасивішого чоловіка світу.

1. Богдан Юсипчук володар титулу Містер Україна.

2. Входить до ТОП-10 моделей у світі, а також є володарем титулу Містер Конгеніальність, який він отримав 6 років тому у Великій Британії на міжнародному конкурсі Mister World.

3. У 2018 році на міжнародному конкурсі Mister Sea World, що проходив в Перу, визнали найкрасивішим чоловіком планети. Таким чином, він став першим чоловіком з України, який здобув перемогу у конкурсі подібного масштабу.

4. Телекар’єра: член журі другого сезону телепроекту «Модель XL» та ведучий програми ЖВЛ (Життя відомих людей) на каналі «1+1».

5. Богдан не раз ставав обличчям обкладинок жіночого глянцю та національних видань.

6. Богдан Юсипчук є професійним артистом. Він навчався на акторському відділенні Київського національного університету Театру, Кіно та Телебачення ім. Карпенка-Карого. В його арсеналі більше 10 кінопроєктів (в тому числі, англійською мовою), він зіграв більше 40 ролей у серіалах, приймав участь у зйомках кліпів топових артистів, перевтілювався у персонажів комп’ютерних ігор.

7. Загалом Богдан знявся в 36 проєкттах, зокрема у серіалах «Ментівські війни. Харків», «Повернення Мухтара», «Щоденники темного», «Схід-Захід», «Заборонене кохання» та у фільмах «Синевір», «Тіні незабутих предків»,  «Чунгул», «Крути 1918».

8. Автор стрічки «Мистер Украина. Борьба с собой», у якій розповідається історія участі Богдана у конкурсах краси. Прем’єра фільму відбулася на 71-му Каннському кінофестивалі в програмі Short Film Corner.

9. Кандидат у майстри спорту по греко-римській боротьбі, також Богдан бодібілдер та альпініст, а ще він грає в баскетбол, футбол та волейбол,  займається кінним спортом і катається на лижах.

10. Продюсери брендового шоу телеканалу СТБ «Холостяк» запрошували Богдана стати головним героєм проєкту, проте він так і не дав згоду на участь.

11. Богдан гарно співає, вміє грати на бандурі, фортепіано, гітарі.

12. Добре малює, навіть закінчив художнє училище.

VGL cinema вітає Богдана з Днем народження та бажає цікавих проєктів, складних ролей і натхнення для реалізації свого творчого потенціалу.