Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Дні народження зірок: Андрій Альохін

03.11.2020
об 10:03

Сьогодні, 3 листопада, свій день народження святкує ведучий, майстер дубляжу, письменник, кулінарний блогер та актор Андрій Альохін.

Редакція VGL cinema вітає Андрія з Днем народження, бажаємо йому участі у цікавих проєктах.

Традиційна добірка серіалів за участю актора.

«Кріпосна» - один з найпопулярніших українських серіалів, який також має високий рейтинг і у закордонного глядача. Головна героїня – Катерина – власність поміщика Червінського. У неї бездоганні манери, вона знає кілька мов, вміє грати на фортепіано та малювати. Катерина закохана у дворянина Олексія, її власник цим не задоволений, а хазяйка хоче для кріпосної смерті. Заради любові їй доведеться пройти безліч випробувань - від втрати близьких і народного повстання то київського борделю.

Андрій Альохін грає тут персонажа на ім'я Молібог.

«Звонар-2» - багатосерійний фільм, головний герой якого – Антон Звонцов – молодий опер, що веде офіційні розслідування та паралельно вирішує справи клієнтів, які не бажають звертатись до правоохоронних органів. Він може розговорити заляканого свідка, знайти компромат на відомого бізнесмена, провести переговори з нападниками або зловити грабіжників. У Звонаря змінюється керівник і хлопець випадково дізнається, що його нинішній начальник пов'язаний з криміналом, а потім оперативник потрапляє у величезну халепу.

У цьому серіалі Андрій Альохін грає персонажа Томського.

«Сувенір з Одеси» - пригодницький серіал, знятий за мотивами роману Валерія Смирнова «Труна з Одеси». Події у стрічці розгортаються протягом ХХ ст. У 1917 році після перевороту місто за три роки переживає зміну семи влад. Однак допоки політики і уряди змінюють один одного вплив місцевого криміналітету залишається незмінним, двоє закоханих молодих людей – Матвій та Ліза – намагаються не стати пішаками в іграх легендарних історичних особистостей – отамана Котовського та Мішки Япончика.

Тут Андрій Альохін грає директора Лувру.

 

Фото з відкритих джерел

 

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Іван Вороний

30 жовтня свій день народження святкує український актор театру і кіно Іван Вороний. Сьогодні йому виповнюється 29 років. Закінчив він Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого. З 2010 року працює в Українському малому драматичному театрі та знімається у кіно.

30.10.2020
об 10:05

Новини

Дні народження зірок: Інна Капінос

Сьогодні, 31 жовтня, свій День народження святкує заслужена артистка України, акторка кіно і театру Інна Капінос. Народилась вона у Кривому Розі. У 1985 році закінчила акторський факультет Київського державного інституту театрального мистецтва ім. і. Карпенка-Карого. В тому ж році стала грати у Київському Національному українському драматичному театрі ім. І. Франка. У кіно дебютувала ще студенткою, у 1983 році. Нині акторка, окрім театру та кіно працює у Київському національному університеті театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого, де викладає акторську майстерність.

31.10.2020
об 10:19

Новини

Дні народження зірок: Олена Світлицька

Сьогодні, 1 листопада, свій день народження святкує українська актриса театру і кіно Олена Світлицька. Вона народилася у міста Гадяч, Полтавської області. У 2013 році закінчила Київський інститут театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого, де опанувала спеціальність «диктор та ведуча програм телебачення». У 2015 році закінчила Театральну студію Олени Лазович. Авторка та ведуча інтернет-програми I Love Kie». Грає у Новому драматичному театрі на Печерську та знімається у кіно.

01.11.2020
об 10:19

Новини

Дні народження зірок: Олексій Горбунов

29 жовтня свій день народження святкує український актор театру і кіно Олексій Горбунов. Сьогодні йому виповнюється 59 років. Народився він у Києві, у 1984 році закінчив Київський інститут театрального мистецтва ім. І. Карпенка-Карого і одразу дебютував у кіно. Має двох доньок Анастасію та Софію.

29.10.2020
об 10:11

Новини

Дні народження зірок: Андрій Мороз

2 листопада свій день народження святкує український актор театру і кіно Андрій Мороз. Сьогодні йому виповнюється 54 роки. Народився він у Києві, закінчив Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого. З 2002 року працює у театрі «Колесо» та знімається у кіно.

02.11.2020
об 10:12