Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Дмитро Комаров: «Світ навиворіт» - це проєкт про справжнє життя»

19.11.2020
об 18:12

У це складно повірити, але тревел-шоу «Світ на виворіт» вже 10 років в ефірі. Незмінним ведучим програми лишається Дмитро Комаров. З нагоди ювілею мандрів творчої групи телезірка та автор шоу розповів про історію його створення, а ще про перший відпочинок у форматі all inclusive.

11 грудня у відомого телеведучого Дмитра Комарова свято, адже саме в цей день 10 років тому в ефірі каналу «1+1» вийшов перший випуск проєкту «Світ навиворіт». Історія популярного тревел-шоу починалася як експромт молодого журналіста і фотографа Дмитра Комарова, який хотів ділитися своїми враженнями від подорожей не тільки за допомогою тексту і картинок.

«Спочатку це виглядало просто як експеримент. Все було настільки новим для мене. Я багато подорожував, і ці поїздки були захоплюючими і екстремальними. На той момент абсолютно не розумів специфіки телебачення і уявляв собі, що буду встигати об'їжджати 10-20 країн щороку і знімати в десятки разів більше. Так я думав тільки в перший рік створення програми», - згадує мандрівник початок історії «Світу навиворіт».

Щороку глядачі «1+1» з нетерпінням чекали нових випусків незвичайного тревел-шоу про зворотню сторону життя у найвіддаленіших куточках планети. Команда проеєкту з кожним сезоном намагалася для них щось змінити і зробити кращим. При цьому за 10 років точно не змінилася головні принципи створення програми.

«Світ навиворіт» - це проєкт про справжнє життя, про те, як живуть в іншій частині планети люди, які, можливо, не схожі на нас зовні, але при цьому в них такі ж цінності і пріоритети. Всі ми, незалежно від розрізу очей, кольору шкіри та інших відмінностей, хочемо одного і того ж - любові та поваги. Я поважаю всіх героїв, будь це творець робота за $1 млн з Японії або людина з племені колишніх людожерів, яка ніколи не користувалась електрикою. Для мене вони рівні. І це один з найважливіших принципів», - зазначив ДМИТРО КОМАРОВ.

Крім того, мандрівник розповів, що в цьому році вперше отримав справжнє задоволення від відпустки в Туреччині за системою all inclusive, у яку він поїхав разом зі своєю дружиною - телеведучою Олександрою Кучеренко.

«Раніше такий відпочинок здавався неприйнятним для мене. Адже, якщо я кудись приїжджаю сам, не можу просто сидіти на пляжі і відпочивати. Коли з тобою поруч кохана людина, ти дивишся на багато речей по-іншому. Саша розсміялася, дізнавшись, що в свої 37 я вперше поїхав в цю країну по путівці в готель, де все включено», - з посмішкою зазначив ДМИТРО КОМАРОВ.

 

Спеціально до 10-річного ювілею команда «Світу навиворіт» зараз готує сюрприз, про який глядачі «1+1» дізнаються зовсім скоро.

 

Джерело: Пресслужба «1+1»

Читайте також:

Новини

Названа дата прем’єри нового сезону «Світ навиворіт»

Тревел-шоу повертається на екрани з новими серіями про контрасти та традиції Китаю. Глядачі зможуть побачити, як давні традиції тісно сплітаються з новітніми технологіями і дізнаються чому ті, хто створює нове майбутнє досі користується послугами астрологів і знахарів, а також побачать лабораторію, де займаються клонуванням.

27.08.2020
об 14:28

Новини

Дмитро Комаров розповів, що покажуть у новому сезоні «Світ навиворіт»

Клонування, шокуючи традиції, нові небезпечні професії – це не повний перелік того, що можуть дізнатись глядачі проєкту «Світ навиворіт» у новому сезоні. Дмитро Комаров продовжує досліджувати Китай. Прем’єра сезону вже сьогодні.

02.09.2020
об 19:36

Новини

«Світ навиворіт» на честь свого ювілею покаже особливі випуски шоу

Дмитро Комаров зізнався, що відчуває, коли дивиться старі випуски програми, а також пообіцяв показати у китайському сезоні шоу скачки на верблюдах і розповісти про те, який на смак чай за ціною авто.

23.10.2020
об 14:19

Новини

«Світ навиворіт» покаже клонованих китайських кінозірок та тварин

Сьогодні, 4 листопада, у проєкті «Світ навиворіт» глядачі побачать, як виглядає лабораторія, яка займається клонуванням та як поводяться копії. Ще ведучий розкриє секрет китайської кіноіндустрії.

04.11.2020
об 18:10