Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Дмитро Комаров розповів, що покажуть у новому сезоні «Світ навиворіт»

02.09.2020
об 19:36

Клонування, шокуючи традиції, нові небезпечні професії – це не повний перелік того, що можуть дізнатись глядачі проєкту «Світ навиворіт» у новому сезоні. Дмитро Комаров продовжує досліджувати Китай. Прем’єра сезону вже сьогодні.

Експедицію у Піднебесну команда проєкту встигла завершити до початку карантину. Ведучого шоу Дмитра Комарова так вразила ця країна, що він був готовий розповідати про неї глядачам не два сезони, а чотири. У продовженні китайського сезону ведучій та оператор житимуть в юртах, їздити верхи на верблюдах при температурі мінус 42 градуси, а також покажуть неймовірні племена та традиції, в існування яких в ХХІ столітті складно повірити.

«У новому сезоні ви побачите - клонування! Це вже не міф, а реальність. Ви можете клонувати домашню тварину. Коштує це дуже-дуже дорого. Я запитав, а чи змогли б ви зробити мене? На що мені відповіли, що технологічно складнощів ніяких немає. Абсолютно можливо зробити другого Діму Комарова, а можливо і третього, і четвертого… Також ми куштували жаб - їх тут треба їсти повністю, з головою та лапами», - сказав ДМИТРО КОМАРОВ.

У першій серії нового сезону Дмитро Комаров і Олександр Дмитрієв вирушають на кордон Китаю з Північною Кореєю. Там вони опанують нову професію - збирачів кедрового горіху.  Цей промисел дуже небезпечний, адже шишки добувають на саморобній повітряній кулі, яку наповнюють вибухонебезпечним газом. Робітники тут щодня ризикують власним життям.

«Цей маленький вибухонебезпечний літальний апарат і божевільний політ я не забуду, а ще ситуацію, яка відбувалася на моїх очах з оператором Олександром Дмитрієвим, про яку він навіть не здогадувався, поки я молився, мій пульс зашкалював, а серце вискакувало з грудей», - заінтригував небезпечними пригодами ДМИТРО КОМАРОВ.

Подивитись пригоди команди проєкту та дізнатись багато нового і цікавого про традиції Китаю можна все сьогодні о 22:45 на каналі «1+1».

 

Джерело: Пресслужба «1+1»

Читайте також:

Новини

Візуальне оформлення «1+1» стало більш динамічним і сучасним

У День Незалежності України телеканал «1+1» зробив редизайн та представив глядачам оновлене візуальне оформлення ефірної графіки. Такі зміни також є частиною кампанії до 25-річного ювілею, який національний мовник відзначає в цьому році.

26.08.2020
об 12:18

Новини

Подробиці старту нового сезону «Детектора брехні» на СТБ

У 10 сезоні проєкту «Детектор брехні» розкажуть та покажуть саме те, що псує сімейні відносини та стосунки між людьми. Новий сезон розпочнеться 31 серпня.

26.08.2020
об 13:28

Новини

Шкільні альбоми: Як виглядали зірки телеканалу «1+1», коли були учнями

Сьогодні тисячі хлопчиків і дівчаток пішли до першого класу, де вони вчитимуться писати, читати, вивчати іноземні мови, потім у них будуть природознавство, історію, хімію, географію та інші предмети. Однак спочатку діти знайдуть нових друзів, аби учбовий процес проходив легше, веселіше та цікавіше.

01.09.2020
об 16:40