Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Дитячому телеканалу ПЛЮСПЛЮС виповнилося 8 років

04.08.2020
об 15:29

Заволодіти увагою наймолодших телеглядачів не просто, але в каналу ПЛЮСПЛЮС це вийшло. Він здобув любов українських дітлахів та повагу їхніх батьків. Протягом 8 років мовник займає лідерські позиції у сегменті дитячих телеканалів, а віднедавна знову повернувся до рейтингу 10 найпопулярніших телеканалів серед дорослих, до якого входив 4 роки тому за аудиторією «18-54 Вся Україна».

Сьогодні ПЛЮСПЛЮСсвяткує свій день народження. Телевізійний іменинник нині є абсолютним лідером за обсягами переглядів серед українських телеканалів для дітей віком від 4 до 14 років. Його програмна сітка складається із продуктів власного виробництва: «Говоримо українською», «Світ чекає на відкриття», «Це – наше, і це – твоє», «Казка з татом», «Корисні підказки» тощо. Крім того, під час трансляцій на каналі можна побачити найкращі взірці світової анімації від таких виробників контенту, як Disney, Hasbro, Nickelodeon та ін. В бібліотеці каналу 23 українські мультфільми, у 2020 році заплановано 30 прем’єр.

Під час карантину ПЛЮСПЛЮС став вагомою складовою проєкту «Всеукраїнська школа онлайн», забезпечивши доступ до дистанційної освіти всім учням 4 і 5 класів. Також канал долучився до реалізації низки інших важливих проєктів разом із провідними фахівцями, державними органами та світовими організаціями.

«Канал росте зі своїми глядачами і нам особливо приємно, що цього року ми могли не тільки розважати та навчати, але й приносити спокій до родин, стурбованих і, чесно кажучи, наляканих пандемією. Сьогодні ми відчуваємо особливу відповідальність перед нашими глядачами: від найменших до їхніх батьків та навіть бабусь і дідусів. Тому у пріоритетах ПЛЮСПЛЮС ще ретельніше підходити до наповнення сітки каналу, обираючи для показу в ефірі найкраще із найкращого. А також докладати всіх зусиль, аби продукти власного виробництва допомагали нашим глядачам рости і розвиватися цікаво та з користю. Вже незабаром плюсплюсівці зможуть самі у цьому переконатися», – говорить генеральний продюсер нішевих каналів 1+1 media ІВАННА НАЙДА.

Керівниця ПЛЮСПЛЮС вважає, що для сучасного телебачення велике значення має зворотній зв’язок. Тому, прислухаючись до своєї аудиторії, ПЛЮСПЛЮС влаштував до свого дня народження безпрецедентну акцію: протягом тижня у соцмережах каналу тривало онлайн-голосування, в рамках якого глядачі могли самі вибирати, які мультфільми з’являться в ефірі 4 серпня.

Особливістю ПЛЮСПЛЮС є те, що створені творчою групою каналу мультфільми вже котрий рік отримують рекомендації МОН щодо включення до шкільної програми: у 2019 оці. 1 вересня школярі мали можливість переглянути мультфільм «Говоримо українською», створений за підтримки Міністерства Культури України.  Крім того, на замовлення МОЗ та Товариства Червоного хреста навесні 2020-го розробили низку відеороликів на тему правил поведінки та безпеки під час карантину для дітей. Цей контент отримав надзвичайну популярність не тільки в телеефірі, але й у соцмережах (700+ тис. переглядів та 6+ тис. репостів).

Варто зазначити, що на сьогоднішній день у портфоліо досягнень каналу є чотири національні премії «Телетріумф», золото і срібло EFFIE AWARDS UKRAINE, премія ім. Лесі Українки від Кабінету Міністрів України за мультсеріал власного виробництва «Це – наше, і це – твоє», два рекорди Книги рекордів України, нагорода The Very Best Of за айдентику каналу та п’ять відзнак за мультфільм «Світ чекає на відкриття», три нагороди Big Data Awards, як лідера серед дитячих ТБ-каналів.

 

Джерело: пресслужба 1+1 media

Читайте також:

Новини

«1+1» презентував документальний фільм про життя на карантині

Сьогодні вранці в прямому ефірі «Сніданку з 1+1» відбулася прем’єра документального фільму «Карантин. Інше життя» про самоізоляцію. В спецпроєкті взяли участь глядачі «Сніданку з 1+1» та ведучі 1+1 media, зокрема, Марічка Падалко, Святослав Гринчук, Неля Шовкопляс, Олександр Преподобний, Лідія Таран, Геннадій Попенко (канал 2+2), Катерина Нестеренко (канал 2+2). Також до створення фільму долучились зірки українського шоу-бізнесу.

10.07.2020
об 15:15

Новини

Комедійний серіал «Тато Ден» незабаром покажуть в ефірі «1+1»

Серіал про кохання, що перевертає життя та плани догори дриґом стартує на каналі «1+1» вже наступного тижня.

23.07.2020
об 14:15