Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Discovery представляє продовження культового шоу «Брудна робота»

14.02.2022
об 11:10

У світі є багато брудної роботи, але ж хтось має її виконувати. Майк Роу, чемпіон серед працівників, які виконують цю важливу працю. Він працює, щоб звернути увагу на наступне покоління працьовитих чоловіків і жінок, які роблять можливим наше цивілізоване життя.

Коли Майка попросили прокоментувати повернення цього знакового серіалу, він пожартував, цитуючи «Хрещеного батька»: «Тільки-но я думав, що цей проєкт позаду, вони покликали мене назад! За цей рік мені надіслали сотні листів від шанувальників, вони закликали продовжити серіал. Мені було дуже приємно. Я схвильований і маю честь познайомити країну з новою командою працьовитих американців, які не бояться забруднити руки. Чесно кажучи, я не можу придумати кращого способу розпочати новий рік».

«Майк Роу» та «Брудна робота» були частиною Discovery протягом майже двох десятиліть. Я в захваті від нового покоління глядачів, які побачили, як Майк береться за важку роботу, яка в його руках стає доступною та зрозумілою. Цей серіал — більше, ніж просто виконання важкої роботи. Йдеться про те, щоб звернути увагу на тих, хто впливає на наше життя, а багато хто з нас навіть не підозрює це», — сказала Ненсі Деніелс, головна бренд-директорка Discovery & Factual.

У продовженні шоу Майк знову спробує нові завдання. Він вже виконав десятки видів роботи. Однак у цьому сезоні він візьметься за найвиснажливіші з них.

Майк приєднається до професіоналів, відповідальних за розбудову інфраструктури Америки. Щодня мільйони людей їздять по мостах та користуються величезною системою автомагістралей. Але що саме потрібно для побудови цих складних і життєво важливих споруд?

Майк вчиться у робітників, які працюють у жорстоких умовах, спекотних температурах, виготовляючи залізний каркас для важливих споруд, якими користується вся країна. Майк виїжджає за межі Тампи, штат Флорида, щоб зустрітися з чоловіками, яким доручено добудувати міст лише за один день. Їхня робота — і креативна, і життєво необхідна. Однак результати їхньої праці завжди вкриті бетоном, поза очима та поза свідомістю. Майк готовий це виправити. Але чи витримає він в умовах високого тиску та коротких термінів?

У кожній серії ви будете знайомитись з новими героями соціуму — очисником водонапірної башти, техніком ескалатора, бойовим хірургом та установником епоксидної смоли. Майк допомагатиме тим, хто на передовій, навіть якщо йому доведеться мати справу зі скорпіонами чи ігуанами.

Популярна франшиза, яка вперше виходила в ефір на Discovery з 2005 по 2013 рік і була перезапущена у новому сезоні «Брудної роботи», знову покаже Майка Роу в дії. Настав час ще раз забруднити руки!

Джерело: Pleon Talan

Читайте також:

Новини

Режисерка стрічки «Клондайк» Марина Ер Горбач отримала нагороду «Санденсу» за найкращу режисуру

Українська режисерка Марина Ер Горбач отримала нагороду американського кінофестивалю «Санденс» за найкращу режисерську роботу міжнародної програми World Cinema Dramatic Competition, яка збирає найкраще світове кіно.

31.01.2022
об 12:51

Новини

«Холостяк-12»: стала відома дата старту романтичної прем’єри весни

На очах у всієї країни свою душу і почуття оголить 32-річний Алекс Топольський, українець, який побудував успішний бізнес в Америці. Алекс народився і виріс у Львові. З юних років амбіції майбутнього Холостяка були дуже сміливими. Він завжди вірив, що зуміє досягти успіху самотужки, і відразу після закінчення університету переїхав до США будувати кар’єру.

04.02.2022
об 17:57