Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Discovery показав серію спеціального контенту, який розповідає про події в Україні

29.03.2022
об 14:07

У неділю, 27 березня, телеканал Discovery транслював серію спеціального контенту, що розповідає про події в Україні. Ключовим став фільм про українського президента під назвою «Зеленський: людина, яка взяла на себе Путіна».

 


Щоб поширити інформацію про війну, Discovery покаже серію ретельно відібраних документальних фільмів, присвячених боротьбі українського народу. У списку також інші документальні стрічки, як-от «Втеча з Ірпеня», благодійний концерт «Разом з Україною», що відбувся у Польщі 20 березня, а також фільм «Таємниці отруєнь у Солсбері».

Джерело: Pleon Talan

Читайте також:

Новини

Голівудські зірки із синьо-жовтою символікою та хвилина мовчання: на церемонія вручення кінопремії "Оскар" підтримали Україну

Під час церемонії вручення премії "Оскар", Україну підтримали хвилиною мовчання. На екрані з'явилося звернення: «Ми оголошуємо хвилину мовчання на знак підтримки українського народу, який наразі зазнає вторгнення, військового конфлікту і стикається з упередженим ставленням на своїй території».

29.03.2022
об 11:18

Новини

Стартує благодійний кіномарафон “CinemAid Ukraine”

У різних містах світу стартує благодійний кіномарафон “CinemAid Ukraine”. Це серія благодійних показів українського кіно за кордоном. Зібрані кошти будуть перераховані на три напрямки підтримки України: в фонд “Повернись живим”, на підтримку кіноіндустрії країни під час війни та на допомогу постраждалим від війни кінематографістам та їх сім'ям.

29.03.2022
об 12:05