Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
Гурт Kalush записав трек до 30-річчя телеканалу ТЕТ

Digital-серіал «Секс, Інста і ЗНО» матиме другий сезон

16.09.2021
об 12:58

Як і в першому сезоні, події розгортатимуться навколо представників покоління Z – їхніх стосунків, проблем, викликів, самоідентифікації та, звісно, іспитів й ЗНО.

Група 1+1 media розпочинає роботу над продовженням «Секс, Інста і ЗНО» (СІЗ). Наразі 1+1 Digital Studios – підрозділ 1+1 Production, що займається виробництвом контенту для VOD-платформ, працює над сценарієм другого сезону СІЗ, проводить фокус-групи та зустрічі з фанатами. У компанії повідомляють, що такий підхід дозволить «оголити» ще більше проблем та важливих меседжів, які стосуються підлітків, а тісна взаємодія з прихильниками серіалу допоможе зробити сюжет ще захопливішим.

«Серіал «Секс, Інста і ЗНО» – це наш великий експеримент, який точно вдався. Це перший крок назустріч новій індустрії в Україні, який свідчить, що продукти, створені виключно для стримінгових платформ, можуть бути затребуваними. Перший сезон проєкту був успішним не лише в художньому плані, що підтверджують, приміром, номінації на «Дзиґу», запрошення на різноманітні галузеві фестивалі, в тому числі міжнародні, а й у фінансовому, що є стратегічно важливим для 1+1 media як для бізнесу. Нині ми дистрибютуємо СІЗ як готовий продукт і як формат на різні території та континенти. Це надихає та драйвить ринок», – прокоментувала шоуранерка серіалу та керівниця 1+1 Digital Studios ІРИНА НИКОНЧУК.

Нагадаємо, перший сезон серіалу «Секс, Інста і ЗНО», створеного ексклюзивно для платформи 1+1 video. 12-серійна teen-dramedy розповідає про життя вінницьких школярів, які дорослішають в українських реаліях – закохуються, дружать і ворогують, переживають перші труднощі, шукають спільну мову з батьками – і з собою. І паралельно з цим готуються до ЗНО.

Над створенням першого сезону серіалу працювала шоуранер проєкту Ірина Никончук та команда 1+1 Digital Studios разом з режисером Антоніо Лукічем та сценаристами Євгенією Бабенко і Павлом Остріковим.

Основний каст – це нове акторське покоління українського кіно. Головні ролі в серіалі зіграли студенти перших курсів КНУТКіТ ім. Карпенка-Карого та КНУКіМ, над підбором яких працювала кастинг-директор Алла Самойленко.

На екрані також з’являлися відомі актори − Ірма Вітовська, Наталія Васько, Ірина Веренич-Островська, Ольга Сафронова та Євгеній Бушмакін.

Головний трек для «Секс, Інста і ЗНО» − пісню «ZNO» − створив гурт «Вагоновожатые».

Розкриваючи тематику підліткових проблем та проводячи фокус-групи на етапі розробки сценарію, для достовірності сцен, команда серіалу заручилась допомогою професійних психологів та сексологів: Ольги Протасової та Юлії Ярмоленко.

Другий сезон серіалу СІЗ буде доступний до перегляду на платформах Київстар ТБ та 1+1 video.

 

Джерело: Пресслужба 1+1 media

Читайте також:

Новини

Програма кінофестивалю Kharkiv MeetDocs 2021

Днями організатори ювілейного кінофестивалю Kharkiv MeetDocs оголосили конкурсну програму фестивалю. П’ятий Міжнародний кінофестиваль Kharkiv MeetDocs пройде з 26 вересня по 2 жовтня 2021 року у гібридному форматі, тож фільми можна буде переглянути як офлайн, так і онлайн.

14.09.2021
об 17:08

Новини

Розпочато фільмування телестрічки «Хазяїн» за мотивами комедії Івана Карпенка-Карого

Творці проєкту обіцяють, що глядачі телеканалу «1+1» побачать 4-серійну адаптацію однойменної соціальної комедії класика української літератури Івана-Карпенка Карого «Хазяїн» навесні 2022 року. Нещодавно телепроєкт став переможцем конкурсу соціально вагомого контенту Pitch UA 3. Авторка ідеї адаптації класичного твору до сучасних реалій – Валентина Руденко, режисер-постановник – Тарас Ткаченко, а головну роль у стрічці виконає Богдан Бенюк.

15.09.2021
об 11:53

Новини

ZIFF-2021: Програма 5-го Запорізького кінофестивалю

Вже завтра, 17 вересня, розпочнеться 5-й Запорізький кінофестиваль ZIFF, в конкурсній програмі якого представлено 42 художні, анімаційні та документальні фільми. Безкоштовно гості заходу зможуть відвідати покази короткометражних фільмів української та міжнародної програм, подивитися ювілейну збірку найкращих короткометражних фільмів-переможців 2017-2020 років національної конкурсної програми ZIFF, відвідати майстер-класи від професіоналів українського кінематографа та поспілкуватися з кіномитцями.

16.09.2021
об 10:38