Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«Знайду пару коханому»: на телеканалі СТБ стартує новий серіал

Детективний серіал «Плут» незабаром вийде на MEGOGO та телеканалі «2+2»

11.08.2021
об 12:37

Вже цього тижня на медіасервісі MEGOGO ексклюзивно можна буде побачити гостросюжетний серіал «Плут». На наступний день після прем’єри 16 серій вийдуть в телеефірі каналу «2+2».

Медіасервіс MEGOGO та телеканал «2+2» оголосили дату прем’єри серіалу «Плут», створеного в партнерстві. Ексклюзивний показ на MEGOGO розпочинається 15 серпня, на телеканалі «2+2» – 16 серпня о 21:30. Зазначимо, перегляд серіалу на MEGOGO відбуватиметься в рамках передплат «Оптимальна», «Максимальна» і «Кіно+».

«У цьому серіалі є все: напружена сюжетна лінія, боротьба між добром і злом, й навіть любовний трикутник. Це справді захоплива історія про харизматичного хлопця, який отримує шанс на нове життя. Він щодня стикається з криміналом, зрадою та правосуддям. Та попри все він залишається  людиною слова й честі», – ділилася враженнями від проєкту продюсерка MEGOGO АННА АРТЕМЕНКО.

16-серійний кримінальний детектив «Плут» розповість історію про кмітливого відчайдуха, наполегливого та безстрашного колишнього злочинця з прізвиськом Плут, який переживши втрату близьких, бандитське юнацтво і роки у в’язниці, в один момент круто змінює свою долю. Разом з товаришем Андрієм, який працює керівником оперативної частини столичного відділу поліції, він провертає зухвалу аферу та стає «оперативником Станіславом Бойко» – їх спільним другом, який рік тому загинув. Нові документи, чуже ім’я та вперше у житті законна робота – у Плута є все, аби почати життя з чистого аркуша. Проте колишній в’язень влаштовується до поліції не лише з благородною метою, допомогти другу схопити небезпечного злочинця… Плут планує скористатися становищем, щоб підібратися до кримінального корупціонера, на ділянці якого він колись заховав викрадені діаманти.

Головні ролі у серіалі виконували: Андрій Клименков, Дмитро Паламарчук, Маріанна Дружинець, Сергій Дзялік, Данііл Мірешкін, Артем Мяус та інші.

Серіал «Плут» режисера Валерія Ібрагімова знімала продакшн-студія Sfera Film на замовлення каналу «2+2» у партнерстві з медіасервісом MEGOGO.

Нагадаємо, серіал «Плут» – це другий спільний проєкт медіасервісу MEGOGO та телеканалу «2+2». У рамках співпраці компаній ексклюзивний допрем’єрний показ проходить на медіасервісі MEGOGO за добу до всеукраїнської телевізійної прем’єри на загальнонаціональному телеканалі «2+2». Допрем'єрний показ також здійснюватиметься на VOD-платформі 1+1 Video та партнерському проєкті 1+1 медіа – Київстар ТБ.

«Марафон прем’єр осіннього сезону канал «2+2» впевнено розпочинає з серіалу «Плут». Це міцна, цікава історія, яка повністю відповідає інтересам цільової аудиторії каналу. Ми задоволені якістю виробництва і маємо високі очікування від перегляду серіалу», – прокоментував генеральний продюсер каналу «2+2» СЕРГІЙ КИЗИМА.

 

Джерело: Пресслужба MEGOGO

Читайте також:

Новини

12-й ОМКФ: Журі Національного конкурсу

Упродовж 14 – 21 серпня відбуватиметься 12-й Одеський міжнародний кінофестиваль. Сьогодні організатори оголосили склад Міжнародного журі.

04.08.2021
об 16:02

Новини

12-й ОМКФ: Показ фільмів Террі Ґілліама та його майстер-клас

В межах 12-го Одеського міжнародного кінофестивалю відбудеться показ програми «На пошану Террі Ґілліама», до якої увійшло 6 фільмів знаменитого британського режисера.

09.08.2021
об 15:16

Новини

12-й ОМКФ: Повна програма секції «Фестиваль Фестивалів»

У позаконкурсних секціях 12-го Одеського міжнародного кінофестивалю покажуть лауреата «Золотої пальмової гілки» Каннського кінофестивалю, трилер з Беном Вішо, сюрреалістична комедія з Мішель Пфайфер та інші фільми.

10.08.2021
об 12:37