Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Десятий ефір шоу «Танців з зірками» буде містичним

01.11.2020
об 13:58

Сьогодні на глядачів телеканалу «1+1» чекає найдраматичніший випуск сезону – у десятому прямому ефірі головного танцювального шоу зіркові пари обміняються партнерами та перевтіляться у містичних героїв. Хто з ким танцюватиме та чий образ приміряють на себе учасники нових дуетів?

 

Кадр з минулорічного випуску «Танців з зірками», присвяченого святу Гелловін

 

У неділю, 01 листопада, о 21:00 на паркеті у «Містичному готелі «Танців з зірками» танцюватимуть містер та місіс Дракула, відьма, вампіри та Демон, адже 10 прямий ефір танцювального шоу присвячено Гелловіну. Пари приміряють на себе химерні образи та обміняються партнерами і партнерками, адже у новому дуеті можна дозволити собі бути трохи іншим.

Стоп-кадр номеру відкриття містичного ефіру в 2019 році

 

Так, «Чорна пантера» проєкту Санта Дімопулос цієї неділі танцюватиме з партнером Надії Мейхер Кирилом Васюком. Учасники на паркеті перевтіляться в образи покоївки та швейцара готелю, у якому відбуватиметься вечірнє шоу, і виконають фристайл. У свою чергу Надія Мейхер вийде на паркет з партнером Санти Максом Леоновим в образах містера та місіс Дракули й танцюватиме віденський вальс.

Санта Дімопулос зі своїм партнером Максом Леоновим

 

Надія Мейхер зі своїм партнером Кирилом Васюком

 

Ольга Фреймут спробує підкорити фокстрот з Дмитром Дікусаром, який минулого ефіру повернувся у проєкт, аби тимчасово замінити Дмитра Жука. Телеведуча перевтілиться на паркеті у відьму, яка знімає номер зі своїм кавалером у «Містичному готелі «Танців з зірками» - єдиному місці, де їй раді.

Ольга Фреймут зі своїм партнером Іллею Падзиною

 

Юлія Саніна танцюватиме з Іллею Падзиною ф’южн в образах Ангела та Демона.

Юлія Саніна зі своїм партнером Дмитром Жуком

 

Холостяк Сергій Мельник цієї неділі вийде на паркет з Яною Цибульською. Разом  вони перевтіляться у вампірів і виконають пристрасне танго. А Сергій Танчинець вражатиме глядачів квікстепом разом з Аделіною Делі в образах божевільних клоунів.

Сергій Мельник зі своєю партнеркою Аделіною Делі

 

Сергій Танчинець зі своєю партнеркою Яною Цибульською

 

Нагадаємо, згідно з нововведеннями, у новому сезоні запрошеними членами журі стають зірки минулих років. Так, у десятому ефірі до трійки суддів приєднається співачка, народна артистка України та переможниця першого оновленого сезону «Танців з зірками» Наталя Могилевська. Зустрічатимуть учасників на балконі ведучі ранкового шоу «Сніданок з 1+1»: Неля Шовкопляс, Єгор Гордєєв, Людмила Барбір та Руслан Сенічкін. Спеціальними гостями вечора стануть Наталя Могилевська, яка виконає попурі пісень «Місяць» та «Покохала», і фіналіст дев’ятого сезону «Голосу країни» KHAYAT з телепрем’єрою пісні «Темно». Вмикайте «1+1» о 21:00, щоб нічого не пропустити.

Спеціальна гостя вечора Наталя Могилевська

 

Джерело: Пресслужба «1+1»

Читайте також:

Новини

Чим запам’ятався минулий єфір «Танців з зірками»

На минулому тижні відбувся ще один прямий ефір «Танців з зірками». Глядачам вечір запам’ятався особистими історіями зірок, чуттєвими номерами, новим «джокером» серед суддів та подарунками учасникам. Вперше на паркет вийшли Дарина Петрожицька та Ігор Гелуненко.

21.09.2020
об 16:21

Новини

Цікавинки другого ефіру шоу «Танців з зірками»

6 вересня на каналі «1+1» відбувся ще один прямий ефір шоу «Танці з зірками», під час якого Катерина Кухар «зазіхнула» на лаври реп-виконавиці Alyona Alyona та виконала реп, а до складу журі приєднався один з переможців минулих сезонів.

07.09.2020
об 16:43

Новини

Повернення Юрія Ткача: Чим ще здивують «Танці з зірками»

Вже сьогодні, 4 жовтня, на паркет шоу «Танці з зірками» вийдуть зіркові та таємничі гості, серед яких – загадковий персонаж «Варени», а також в шоу повернеться Юрій Ткач та Dzidzio.

04.10.2020
об 12:39

Новини

«Танці з зірками-4»: Леся Нікітюк стане суддею шоу

20 вересня о 21:00, у четвертому прямому ефірі шоу «Танці з зірками» телеканалу «1+1»,  зіркові учасники пригадають рік, що змінив їхнє життя. Напевно, цей випуск стане найемоційнішим ефіром проєкту.

20.09.2020
об 13:07

Новини

Після першого ефіру «Танців з зірками» Влад Яма назвав найбільш вражаючі дуети

30 серпня на телеканалі «1+1» відбулася прем’єра четвертого сезону «Танців з зірками». Під час першого ефіру учасники проєкту намагались запам’ятатися глядачам та суддям яскравими танцювальними номерами. Наступного ранку в студії «Сніданку з 1+1» своїми враженнями від побаченого поділився суддя шоу Влад Яма.

02.09.2020
об 17:54

Новини

Тарас Цимбалюк пішов з проєкту «Танців з зірками»

Танцювальний вечір запам’ятався глядачам пропозиціює Санти Дімопулос, зверненням Ольги Фреймут до організаторів та шпагатом Надії Мейхер. З проєкту вилітили одразу дві пари.

05.10.2020
об 18:43

Новини

Екс-учасники «Танців з зірками» повернуться, щоб запалити паркет

Сьогодні на глядачів каналу «1+1» чекає особливий випуск «Танців з зірками». На паркет вийдуть не пари, а тріо. До кожного дуєту приєднаються зіркові учасники минулих сезонів. Ми вже знаємо, який склад тріо буде в 9 епізоді, а на балконі їх зустрічатиме Олексій Потапенко з сином Андрієм.

25.10.2020
об 13:49

Новини

Сузір’я нового сезону шоу «Танці з зірками»

Цієї осені на телеканалі «1+1» розпочнеться 7 сезон шоу «Танці з зірками». У новому епізоді на паркет вийде 14 пар. VGL cinema вирішив розповісти, хто підкорюватиме серця глядачів ніжною румбою, притрастним танго та запальним джайвом, адже серед учасників танцювальної програми чимало акторів та телеведучих. Отже, давайте знайомитись з зірками, що вже відкривають для себе світ танцю, та їхніми хореографами.

16.08.2020
об 17:15

Новини

«Танці з зірками-4»: Чим здивує глядачів сьогоднішній прямий ефір

Стали відомі подробиці другого прямого ефіру «Танців з зірками». Ведучі проєкту підготували для глядачів спільний виступ з суддями шоу. Юрій Горбунов співатиме, а Григорій Чапкіс стане діджеєм.

06.09.2020
об 14:02

Новини

The Greatest Show: Відбулася прем’єра нового сезону «Танців з зірками»

Вчора глядачі телеканалу «1+1» стали свідками творення нової танцювальної історії. Новий сезон «Танців з зірками» традиційно проводився в прямому ефірі з Києва. На майданчику дотримувалися усіх правил особистої безпеки, які рекомендує МОЗ в умовах адаптивного карантину, спричиненого пандемією. Усім глядачам в залі роздали захисні маски золотого кольору, також організатори на кожний столик для журі та глядачів поставили санітайзери, користуватись якими постійно нагадували ведучі. До речі, вони лишились незмінними – на паркеті коментує Юрій Горбунов, у стрес-румі підбадьорює учасників Тіна Кароль, а на балконі пари зустрічає зірковий гість. Під час першого ефіру після дебютного танцю всі підіймалися до Наталії Могилевської, яка за традицією принесла свій переможний кубок, щоб кожен потримав його на удачу.

31.08.2020
об 19:45