Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«Знайду пару коханому»: на телеканалі СТБ стартує новий серіал

5 цікавих фактів та дата прем'єри другого сезону серіалу «Папік»

23.03.2021
об 17:13

Продовження історії зі Станіславом Бокланом і Дар'єю Петрожицькою у головних ролях від Студії «Квартал 95» розпочнеться вже з наступного понеділка.

Глядачі телеканалу «1+1» зможуть побачити нові серії українського серіалу «Папік-2» 29 березня о 20:45. За сюжетом, Дід вийде з в'язниці й намагатиметься заново влаштувати своє життя, але не все буде складатися. Тим часом на стосунки Лізи і Ельдара також очікують випробування. Тим часом Папік і Ліза продовжуватимуть підтримувати стосунки і допомагати один одному в різних життєвих ситуаціях.

Напередодні прем’єри виконавиця ролі Лізи – Дар’я Пертожицька розповіла, що сама з нетерпінням чекає виходу «Папіка-2» на екран та зізналася, що зйомки другої частини їй далися значно важче, адже ставила дуже високі вимоги сама до себе.

Цікаві факти про другий сезон серіалу «Папік»:

 

- зйомки серіалу проходили в Києві, Київській області, Одесі та Чорноморську;

- для актриси Дар’ї Петрожицької зйомки в серіалі «Папік-2» стали першим досвідом зйомок за межами Києва;

- на початку зйомок другої частини режисер Андрій Яковлєв спеціально до кінця не показував сценарій акторам, таким чином підігрівав їхній інтерес;

- головна інтрига серіалу – фінал, який  здивував і розчулив, як самих акторів, так і творців картини;

- у новому сезоні глядачі побачать актора Станіслава Боклана з бородою, заплетеною в косу, і з татуюванням.

 

 

Джерело: Пресслужба «1+1»

Читайте також:

Статті

«Папік» – новий комедійний серіал від студії «Квартал 95»

Влітку стартували зйомки 16-серійної ліричної комедії від студії «Квартал 95» – «Папік». Ідея серіалу з'явилася пару років тому. Ще в процесі роботи над сценарієм режисер відразу бачив у головній ролі тільки актора Станіслава Боклана. Знімають серіал у Києві й області. Прем'єра відбудеться на каналі «1+1».

13.09.2019
об 17:00

Новини

В Україні почали знімати продовження серіалу «Папік»

Зйомки другого сезону комедійного серіалу стартували наприкінці липня. Фільмувати планують в різних куточках України. Подробиці сюжету до кінця невідомі, навіть самим акторам.

29.07.2020
об 14:29

Новини

«Новий канал» завершив зйомки серіалу «Перші ластівки. Zалежні»

Актори, сценарист та режисер поділились враженнями після закінчення знімального процесу серіалу та розповіли, як гуртом створювали образи героям та що з імпровізацій артистів увійшло до сцен проєкту.

05.10.2020
об 18:05

Новини

У новому сезоні серіалу «Папік» глядачі дізнаються таємниці минулого Лізи

Незабаром на телеканалі «1+1» розпочнеться друга частина українського серіалу «Папік» від авторів студії «Квартал 95». У прем’єрному сезоні творці проєкту вирішили розповісти історію персоанажа Дар'ї Петрожицької.

16.03.2021
об 16:27