Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«Знайду пару коханому»: на телеканалі СТБ стартує новий серіал

Даша Астаф’єва з'явиться у серіалі «СидорЕнки-СидОренки. Ремонт стосунків»

09.09.2020
об 17:10

Незабаром глядачі телеканалу «1+1» побачать прем’єру другого сезону комедійного серіалу «СидорЕнки-СидОренки». В ньому йде мова про життя двох родин, які дізналися, що їхніх синів переплутали в пологовому будинку.  Одну з ролей виконає українська модель і співачка Даша Астаф’єва.

 

 

«У нас на майданчику дуже гарна компанія зібралась. Актори одне одному допомагали, режисер був уважним до деталей, адже для нього важливим є якісний результат роботи. Зізнаюся, мене дещо захопили емоції. Я хвилювалася і часто повторювала текст. Проте впевнена, що робота вийшла вдалою. Роль у мене, як завжди, яскрава, навіть з  пікантними моментами. Але розкривати всі подробиці не буду. Дочекайтеся прем’єри», - розповідає ДАША АСТАФ’ЄВА.

 

У другому сезоні україномовного серіалу Рома та Вова вступають до вишів і розпочинають доросле життя. У той самий час Олександр СидОренко не полишає спроб знову стати заможним та успішним. Про свою справу мріють і Леся та Оля, але на шляху до реалізації задуманого перед ними постають певні препони.  У продовженні родинного серіалу «СидорЕнки-СидОренки» глядачі побачать таких акторів як Дмитро Суржиков, Олеся Власова, Валерій Швець, Ксенія Вертинська, Лев Сомов, Євген Шекера, Петро Ніньовський, Поліна Василина, Вікторія Левчено, Теміко Чічінадзе, Мирослава Філіпович та інші.  

 

 Джерело: Пресслужба «1+1»

Читайте також:

Новини

Комедійний серіал «Тато Ден» незабаром покажуть в ефірі «1+1»

Серіал про кохання, що перевертає життя та плани догори дриґом стартує на каналі «1+1» вже наступного тижня.

23.07.2020
об 14:15

Новини

«1+1» у понеділок презентує серіал «Жінка»

27 липня на телеканалі «1+1» відбудеться прем'єра турецької мелодрами «Жінка» - розповіді про те, як бажання дізнатись правду інколи приводить до давнього минулого і впливає на майбутне.

24.07.2020
об 13:08

Новини

Євген Клопотенко розкриє секретний інгредієнт борщу в ефірі «1+1»

Телеканал «1+1» покаже телепрем’єру фільму «Борщ. Секретний інгредієнт» з кулінарним експертом Євгеном Клопотенком. У стрічці повар вирушає у мандрівку Україною в пошуках секретного інгредієнту головної національної страви. Під час подорожі Євген дізнався понад 190 різних рецептів борщу, але до фільму ввійдуть тільки найунікальніші з них.

20.08.2020
об 13:47