Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«Знайду пару коханому»: на телеканалі СТБ стартує новий серіал

ICTV знімає серіал із робочою назвою «Круті міри»

27.08.2021
об 17:17

Напередодні Дня Незалежності телеканал ICTV розпочав зйомки кримінальної драми «Круті міри». Світ поліції і криміналу, бандитські розбірки і життя під прикриттям, самовіддані вчинки заради близьких і любові покажуть глядачам у 8 серіях нового україномовного серіалу.

За сюжетом, Ігор Шведов повертається з фронту до Києва і першого ж дня стає свідком вбивства свого старшого брата. Щоб розслідувати злочин, він влаштовується на службу в поліцію, де дізнається, що його брат був відомим кримінальним авторитетом. Пошук вбивці виводить Ігоря на стежку війни з організованою злочинністю столиці.

«Ідея створити чоловічу кримінальну драму на тему «брат за брата» виникла кілька років тому. «Круті міри» – оригінальна історія про молоду людину, яка, повернувшись з фронту, змушена продовжити війну в ім'я справедливості. У серіалі буде багато бійок та іншого ефектного екшну, а знімати буде досвідчений в цьому жанрі режисер Андрій Іванов і молода талановита операторка Тетяна Дудник», – поділилася подробицями креативна продюсерка ICTV ЯРОСЛАВА ЄВТУШЕНКО.

 

Головну роль у кримінальній драмі зіграє Влад Нікітюк, а його противника, ватажка бандитського угруповання, втілить Віталій Салій. У головній жіночій ролі з'явиться Дарина Єгоркіна.

 

Усі зйомки проходитимуть в Києві. Виробництвом «Крутих мір» займається продакшн-студія Star Media. Наразі у серіала робоча назва, до прем'єри, яка запланована на 2022 рік на телеканалі ICTV, вона може змінитися.

 

Джерело: Пресслужба телеканалу ICTV

 

Читайте також:

Новини

KYIV MEDIA WEEK 2021 оголосив програму заходів

14 і 15 вересня організатори KYIV MEDIA WEEK запрошують приєднатися до заходу, адже вони готують насичений розклад. На гостей чекають найгарячіші теми індустрії, топові медіаексперти, офлайн спілкування і все це у Hyatt Regency Kyiv. Також можна буде приєднатися до онлайн-трансляції події.

20.08.2021
об 12:48

Новини

На 12-му ОМКФ презентували онлайн-путівник Lviv Location Guide

В межах індустріальної секції 12-го Одеського міжнародного кінофестивалю відбулася презентація кінолокацій Львова, що зібрані в онлайн-путівнику Lviv Location Guide.

21.08.2021
об 15:25

Анімація

Де та коли: Міжнародний фестиваль актуальної анімації та медіамистецтва LINOLEUM 2021

Цього року Міжнародний фестиваль актуальної анімації та медіамистецтва LINOLEUM проходитиме з 1 по 5 вересня в Києві. Організатори фестивалю отримали 2 892 заявок на участь з 75 країн світу, 79 з яких були відібрані для участі в конкурсній програмі фестивалю. Переможців визначать в межах Міжнародного конкурсу (45 фільмів), Українського конкурсу (10 фільмів) та Конкурсу комерційної анімації (24 фільми).

25.08.2021
об 13:44