Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

ICTV розкрив ім’я ведучого шоу «Хто хоче стати мільйонером?»

10.11.2021
об 16:54

Нещодавно телеканал ICTV сколихнув новиною про повернення на екрани унікального інтелектуального шоу «Хто хоче стати мільйонером?». Питання, яке турбувало усіх шанувальників програми – хто ж стане ведучим шоу-легенди? І ми вже знаємо його ім’я!

Заробити гроші власним розумом у грі «Хто хоче стати мільйонером?» учасники спробують у грі з народним артистом України Стасом Бакланом!

«Я вперше буду у ролі ведучого, до того ж такого масштабного міжнародного шоу. Звісно, відчуваю відповідальність, тому в нас із командою вже йде серйозна підготовка. Точно не буду суворим наглядачем, буду підтримувати, але, зрозуміло, без підказок. У нервових ситуаціях намагатимуся заспокоїти, до кожного гравця шукатиму індивідуальний підхід. Як вести себе, остаточно зрозумію вже в кріслі перед гравцем», ‒ говорить Стас Боклан.

Команда шоу нині активно проводить кастинги, тому шанс потрапити у прямі ефіри та виграти гроші є у кожного, хто заповнить анкету.

На майбутніх гравців очікує добре відома гра, яка не залишить байдужим жодного члена родини. Редактори програми підготували цікаві запитання, які не потребують від учасників наукових ступенів, але перевірять їхню допитливість та уважність.

Очікуйте грандіозну прем’єру «Хто хоче стати мільйонером?» в ефірі ICTV вже згодом.

Джерело: ICTV

Читайте також:

Новини

На НЛО TV прем'єра четвертого сезону серіалу «Швидка»

25 жовтня о 19:00 телеканал НЛО TV покаже четвертий сезон улюбленого ситкому глядачів – «Швидка». Винахідливі парамедики служби екстреної медичної допомоги потраплятимуть у нові комічні ситуації, рятуватимуть життя і водночас встигатимуть кохати, дружити і допомагати один одному.

19.10.2021
об 15:07

Новини

Український трейлер до фільму «Чорний телефон» від творців «Астрал» та «Спліт»

Визнані майстри жаху Blumhouse, творці фільмів «Астрал», «Сіністер» та «Спліт», представляють новий зловісний трилер! Після моторошного викрадення 13-річний підліток опиняється замкнутим в звуконепроникному підвалі зі зламаним чорним телефоном. Несподівано хлопець отримує дзвінок від попередніх жертв вбивці, які будь-що прагнуть його врятувати…

05.11.2021
об 13:23

Новини

Хто хоче стати мільйонером? – легенда повертається на екрани

Скоро в ефірі телеканалу ICTV з’явиться добре знайома всім програма «Хто хоче стати мільйонером?». Творці шоу вже чекають на перших сміливців, які готові поборотися за статус мільйонера.

15.10.2021
об 13:55