Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Чому кожному варто хоч раз у житті відвідати Колізей? Знають ведучі «Орла і Решки»

12.11.2021
об 18:54

Ведучі тревел-шоу «Орел та Решка. Дива світу» Анфіса Черних та Антон Зайцев цього разу відвідали італійське диво світу та поділилися враженнями від відвідування грандіозної споруди Стародавнього світу. Які секрети приховує Колізей?

Колізей – це найвідоміша арена у світі. Там тисячі років проводились не футбольні матчі, не концерти суперзірок, а смертні бої заради забави. Зараз відвідувачі милуються вражаючою архітектурою Колізею, а не вбивствами, що відбувалися в ньому.

 

«Якщо абстрагуватися від цього та сприймати Колізей як легендарну архітектурну споруду, то він справді вражає монументальністю та величчю. Перебуваючи поряд з ним, розумієш: перед тобою справжнє диво світу!» - зауважив ведучий Антон Зайцев.

У Колізеї гладіатори вбивали тварин, а тварини потрошили гладіаторів. У цих боях загинули 400 тисяч людей і не менше мільйона безневинних звірів. Стародавні римляни не мали кінотеатрів і соцмереж — були лише вбивства в Колізеї, подивитися на які щоразу приходили по 50 тисяч людей. На почесному місці сидів імператор — він вирішував, кому жити, а кому вмирати. Вище сиділи чиновники, ще вище — військові, над ними — давньоримський середній клас, а на вершині — раби.

 

«Римляни хотіли звести цю споруду ще вищою! Технічно це було можливо, але людина, яка сиділа б у верхівці, взагалі нічого не побачила з того, що відбувається на арені. До речі, сюди глядачів приваблювали безкоштовним входом та їжею. Саме звідси пішов вислів «хліба та видовищ», бо Колізей — найпотужніший інструмент керування натовпом. Що потрібно зробити, щоб нижчі стани не бунтували? Правильно – відволікти їх! При всій пишноті й величі це місце випромінює жах. Скільки тут було пролито крові та знесено голів! Почуття дуже змішані,!» — підсумувала ведуча тревел-шоу на Новому каналі Анфіса Черних.

 

У кам'яних лабіринтах під ареною чекали на свою долю тварини та засуджені до страти злочинці. Вони тужили там місяцями в очікуванні смертної години. Отже, окрім вражаючої архітектури, це місце є гарним приводом для кожного задуматися про історію і не допустити повторення звірячих вчинків.

Колізей відвідують шість мільйонів людей на рік. Придбати квиток можна на офіційному сайті. Денний тур із гідом коштуватиме 24 євро, нічний — 25 євро, а базовий квиток (без гіда) до Колізею можна придбати за 18 євро. Зверніть увагу: зараз у Колізей пускають лише з негативним тестом на COVID-19. ПЛР-тести в Римі коштують близько 65 євро, але туристи можуть зробити їх безкоштовно — для цього вирушайте на площу П'яцца-дей-Чінквеченто і шукайте білий намет з червоним хрестом.

Чим ще Анфіса Черних та Антон Зайцев займалися в Італії, дізнаєтеся вже цієї суботи, 13 листопада об 11:00. Стежте всією сім'єю за пригодами ведучих тревел-шоу «Орел і Решка». А 0 10:00 не пропустіть сезон «Земляни» з Michelle Andrade та Кирилом Макашовим на Новому каналі.

Джерело: Новий канал

Читайте також:

Новини

ICTV розкрив ім’я ведучого шоу «Хто хоче стати мільйонером?»

Нещодавно телеканал ICTV сколихнув новиною про повернення на екрани унікального інтелектуального шоу «Хто хоче стати мільйонером?». Питання, яке турбувало усіх шанувальників програми – хто ж стане ведучим шоу-легенди? І ми вже знаємо його ім’я!

10.11.2021
об 16:54

Новини

Бунекер на 106 кімнат та з концертним залом: де провели вихідні «Орел і Решка»

Команда тревел-шоу «Орел та Решка. Земляни» знаходять найнезнвиніші місця у всьому світі. Цього разу ведучий Кирило Макашов побував в унікальному бункері. Важкі бетонні двері ведуть у справжнє підземне місто: концертний зал, 5 поверхів, 106 кімнат, та центр звязку.

11.11.2021
об 16:30

Новини

Новий сезон «Золотої лихоманки»: боротьба за дорогоцінні унції стає запеклою

На золотодобувних шахтах розгорнеться справжнісінька війна. Через аж занадто високу, близьку до рекордної, ціну на золото кожен шахтар намагається вибороти найкращу землю та отримати з неї максимум прибутку. І оскільки більшість земель вже віддали усі свої ресурси, шахтарі змушені копати глибше і йти далі в пустелю. Про все це і не тільки йтиметься у новому 12 сезоні передачі «Золота лихоманка».

02.11.2021
об 14:57