Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Чим здивує другий сезон програми «Мандруй Україною з Дмитром Комаровим»

23.09.2021
об 15:18

Майбутнє України, залізнична розкіш, магія Карпат і авіа-екстрим все це чекає на глядачів проєкту «Мандруй Україною з Дмитром Комаровим», другий сезон якого зовсім скоро розпочнеться на телеканалі «1+1».

Ведучий Дмитро Комаров продовжить відкривати незвідані туристичні стежки України. У нових випусках свого авторського проєкту він поділиться новими туристичними маршрутами, що знайшов на мапі рідної країни

«Я покажу місця, до яких я із задоволенням їжджу сам. Це будуть нові туристичні маршрути, здавалося б, в уже знайомих усім напрямках. Ними можна буде скористатися як путівником, оскільки, на відміну від «Світу навиворіт» ці маршрути зможе повторити будь-який українець. Моя головна мета – розвиток туризму в Україні», – зазначив ДМИТРО КОМАРОВ.

У нових випусках програми на телеглядачів чекає відпочинок на будь-який смак і гаманець – від рівня класу люкс до бюджетних подорожей, а географія маршрутів Дмитра Комарова охоплюватиме і гори, і морське узбережжя.

«У новому сезоні більш детально будемо вивчити Карпати, де в мольфарів дізнаємося майбутнє України, і побуваємо на грандіозних святах разом з гуцулами. Покажемо, як по-новому можна провести вихідні в Одесі. Притому, варіанти відпочинку будуть на будь-який смак і гаманець. Крім бюджетного відпочинку, покажемо варіанти, як  поїхати в українську столицю гумору з шиком. Упевнений, про таке багато хто навіть не здогадувалися – подорож, як в кіно. У той же час покажемо, як абсолютно безкоштовно харчуватися під час подорожі в «перлині біля моря», Одесі. Буде і екстрим – в Україні багато способів зарядитись адреналіном», – поділився ДМИТРО КОМАРОВ.

Телеведучий упевнений – чим більше українці подорожуватимуть рідною країною, тим більше буде розвиватися інфраструктура і туристична сфера в цілому.

За словами творців, перший сезон проєкту пройшов з рекордними рейтингами. Багато українців минулого літа скористалися рекомендаціями Комарова і поїхали відпочивати в показані ним місця. Телеведучий поділився, що вже отримав безліч повідомлень подяки від таких локацій.

«Кожен, хто їде кудись навіть на вихідні, робить величезний внесок у розвиток туризму в Україні. Якщо якесь місце стає популярними, на нього звертають увагу і бізнес, і держава. Роблять дороги, вкладають гроші, розвивають. Я був радий дізнатися, що до багатьох локації, які ми показали в першому сезоні, практично відразу ж поїхало дуже багато людей. В гуцульській сироварні біля Верховини цього літа ледь впоралися з виробництвом сиру. До мене підходили місцеві турагенти, дякували і говорили, що вже звикли до запиту «відвезіть в сироварню Комарова». В соляні шахти в Донецькій області тепер запустили масові регулярні екскурсії, хоча коли ми знімали програму, навіть квиток було купить проблематично. Тепер там туристичний бум. На вилківське вино «Новак» нереальний попит – його розкуповують, тепер це – дефіцит. Багато місць із наших програм – це і є ті туристичні перлини, які створюють український колорит, наше національне надбання. Їх дуже важливо берегти і розвивати», – розповів ДМИТРО КОМАРОВ.

 

У другому сезоні «Мандруй Україною з Дмитром Комаровим» телеведучий дізнається, чи дійсно легендарні карпатські мольфари володіють неймовірною магічною силою, покаже, як, подорожувати потягом в стилі «Східного Експресу», побуває на святі Івана Купала високо в горах та зустріне цей день за традиціями, яким сотні років, і які неможливо побачити в інших українських містах.

 

Джерело: Пресслужба телеканалу «1+1»

Читайте також:

Статті

Лідери медіаринку України: Досягнення української індустрії та стратегія подальшого розвитку на світовому ринку

FILM.UA Group ініціювали об’єднання з Медіа Групою Україна, StarLightMedia та 1+1 media задля промоції української індустрії контенту на провідному міжнародному B2B-порталі, присвяченому медіаконтенту, С21Media. До презентації України долучився Президент Володимир Зеленський.

20.09.2021
об 11:56

Новини

Скоро в кіно: Велике оновлення репертуару кінотеатрів

«Ненависть», «Бестселер», «Віхола душ», Мангеттенський фестиваль короткометражних фільмів та низка інших релізів очікується з 23 вересня в кінотеатрах України.

22.09.2021
об 12:49