Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Чим запам’ятався минулий єфір «Танців з зірками»

21.09.2020
об 16:21

На минулому тижні відбувся ще один прямий ефір «Танців з зірками». Глядачам вечір запам’ятався особистими історіями зірок, чуттєвими номерами, новим «джокером» серед суддів та подарунками учасникам. Вперше на паркет вийшли Дарина Петрожицька та Ігор Гелуненко.

У неділю, 20 вересня, на каналі «1+1» відбувся четвертий прямий ефір танцювального шоу «Танці з зірками». Тема вечора була: «Рік, що змінив моє життя», тож учасники розповідали про надзвичайні події у їхньому житті, які змінили їх. Шоу відкрила пара Дарина Петрожицька та Ігор Гелуненко. Вони отримали негативні тести на COVID-19 та вперше вийшли на паркет.

Відверте зізнання на паркеті почули глядачі телеканалу від учасниці Санти Дімопулос. Вона розказала про найболючішу втрату свого життя – смерть близької людини. Зірка зізналася, що прийшла на проєкт, аби втілити свою дитячу мрію та мрію батька – танцювати. Адже саме він колись вперше привів маленьку Санту до репетиційної зали. На жаль, батько зірки помер. І після цього Санта залишила танці. Свій виступ зірка присвятила татусеві та усім, хто бореться з онкологією. Пара Санти Дімопулос та Макса Леонова своїм контепорарі розчулила глядачів та суддів до сліз. Головні конкуренти пари – Надія Мейхер та Кирило Васюк виконали танго і першими на проєкті отримали від суддів 40 балів. Відбулись на паркеті й перші конфлікти. Глядачам стало відомо, що Тарас Цимбалюк лише два рази за тиждень був на репетиції і посварився зі своєю партнеркою Яною Заєць. Сварка була такою сильною, що було невідомо чи вийде пара на паркет, але вони зуміли налагодити відносини і станцювали.

Був під час прямого ефіру й онлайн-танець. Його виконали Олег Винник з Оленою Шоптенко. Все – через гастролі артиста. Пара станцювала пасадобль. І якщо до подарунків Катерини Кухар глядачі та учасники звикли, то в цьому випуску презенти роздавала і «джокер» - запрошена суддя Леся Нікітюк.  Вона подарувала Ользі Фреймут ламінат з автографом. Прямі танцювальні єфіри залишились історією для пари Alyona Alyona та Юрій Гурич.

 

Джерело: Пресслужба телеканалу «1+1»

Читайте також:

Новини

Сьогодні на «Званій вечері» гарячі танці

У шоу кожен учасник готує різні страви та пригощає ними трьох гостей. Також під час вечері господар дому демонструє таланти та вміння розважити гостей. Мета кожного з учасників випуску «Званої вечері» - зібрати якомога більше балів від присутніх за столом.

05.09.2020
об 14:52

Новини

«Танці з зірками-4»: Чим здивує глядачів сьогоднішній прямий ефір

Стали відомі подробиці другого прямого ефіру «Танців з зірками». Ведучі проєкту підготували для глядачів спільний виступ з суддями шоу. Юрій Горбунов співатиме, а Григорій Чапкіс стане діджеєм.

06.09.2020
об 14:02

Новини

Цікавинки другого ефіру шоу «Танців з зірками»

6 вересня на каналі «1+1» відбувся ще один прямий ефір шоу «Танці з зірками», під час якого Катерина Кухар «зазіхнула» на лаври реп-виконавиці Alyona Alyona та виконала реп, а до складу журі приєднався один з переможців минулих сезонів.

07.09.2020
об 16:43

Новини

«Танці з зірками-4»: Леся Нікітюк стане суддею шоу

20 вересня о 21:00, у четвертому прямому ефірі шоу «Танці з зірками» телеканалу «1+1»,  зіркові учасники пригадають рік, що змінив їхнє життя. Напевно, цей випуск стане найемоційнішим ефіром проєкту.

20.09.2020
об 13:07