Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«Знайду пару коханому»: на телеканалі СТБ стартує новий серіал

Чим готується здивувати глядачів вебсеріал Fake

27.07.2020
об 17:08

Сьогодні, 27 липня, «Новий канал» презентує перший вебсеріал Fake на своїй You Tube сторінці. Напередодні актори, які зіграли у першому вебсеріалі поділились найяскравішими моментами зі зйомок проєкту.

Багатосерійна стрічка розповідає про блогерку Лізу, яка переїхала з провінції до столиці та намагається стати популярною в мережі.  Аби досягти мети вона обманює навіть найближчих та потрапляє в десятки курйозних ситуацій.

Так, блогерка Ліза, яку грає Анна Остапенко, за сюжетом падає в сміттєвий бак та шукає одяг у секонд-хенді, аби створити ілюзію красивого життя.

«У сміттєвий бак я падала разів 15 — це було весело, тому що в баці були мати, там можна було навіть лежати. І хоча я забила собі кісточки під час падіння, згадую це з посмішкою. Якщо говорити про драматичні моменти, то однією з найскладніших сцен був захід з Ритою Сан. Там моя героїня потрапляє в одну незручну ситуацію, яку ми перезнімали величезну кількість разів. Смішною була сцена в секонд-хенді, коли ми порпалися в шмотках, надягали на себе все підряд. А ще була болюча сцена зради з поцілунком... Не буду спойлерити, але в кожному знімальному дні була сцена, яка запала мені в душу», - розповідає АННА ОСТАПЕНКО.

Кращу подругу Лізи Валю зіграла Лілія Цвелікова. Їй теж дісталися сцени не з легких. Наприклад, поцілунок з безхатьком.

«Дуже яскравою була сцена на заході з Ритою Сан — там була величезна кількість дублів пікантної ситуації, в яку потрапляє Ліза. Ми дуже насміялися і багато чого придумали для цієї сцени на ходу», - ділиться спогадами ЛІЛІЯ ЦВЕЛІКОВА.

Не нудьгували і актори-хлопці — Максим Девізоров і Женя Лісничий. Їх герої — Марк і Діма — намагаються «поділити» Лізу. Одного вона використовує в корисливих цілях, у другого щиро закохана. Тому конфлікту цим персонажам уникнути не вдалося.

«Якось на майданчик повинен був приїхати постановник і розвести бійку мого героя і персонажа Жені Лісничого, але щось пішло не так і нам довелося самим щось вигадувати. Ми згадували уроки зі сценарної бою, улюблені бойовики, шукали будь-який спосіб зробити цікаву вуличну бійку. Навіть у такому моменті знайшлося місце для імпровізації», - згадує МАКСИМ ДЕВІЗОРОВ.

Подивитись на результати роботи акторів можна вже сьогодні о 18:00 на YouTube сторінці «Нового каналу».

Перша серія відкриється о 18:00 за посиланням.

 

Джерело: пресслужба «Нового каналу»

Читайте також:

Новини

Саундтрек до веб-серіалу FAKE написала Jerry Heil

27 липня «Новий канал» презентує веб-серіал FAKE на своїй YouTube-сторінці. За 10 днів до прем’єри українська співачка Jerry Heil вирішила представити свою нову пісню #БЛОГЕР, яка стала саундтреком до комедійного серіалу. У тексті треку артистка чесно розповіла про свою залежність від Instagram та обстібала всіх, хто живе у фейковому світі.

17.07.2020
об 17:18

Новини

Комедійний серіал «Тато Ден» незабаром покажуть в ефірі «1+1»

Серіал про кохання, що перевертає життя та плани догори дриґом стартує на каналі «1+1» вже наступного тижня.

23.07.2020
об 14:15

Новини

«1+1» у понеділок презентує серіал «Жінка»

27 липня на телеканалі «1+1» відбудеться прем'єра турецької мелодрами «Жінка» - розповіді про те, як бажання дізнатись правду інколи приводить до давнього минулого і впливає на майбутне.

24.07.2020
об 13:08