Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Часова варта на сторожі минулого і майбутнього

20.05.2020
об 13:16

Вчора VGL cinema презентував саундтрек до нового серіалу «Часова варта», а сьогодні дивіться офіційний трейлер до цієї стрічки.

Серіал, що базується на оригінальному форматі The Ministry of Time/Spain (автори Pablo Olivares & Javier Olivares), розробляється для українського теле/VOD-прокату.

Автори адаптованого сценарію  Максим Курочкін та Оксана Савченко, співавтор ідеї Віталій Портников. 

За підтримки Українського культурного фонду завершився етап препродакшену, розроблено сценарій пілотних серій, а також опубліковано офіційний тизер проєкту, у зйомках якого взяли участь Олексій Горбунов, Леся Нікітюк, Сергій Пархоменко, Людмила Мілевич, Сергій Сизонюк, Олександр Курносов та інші. 

За сюжетом, Часова варта – секретна урядова організація, яка зовні нічим не відрізняється від звичайного департаменту одного з київських міністерств. І лише обмежена кількість людей знає про її справжню місію. Завдання вартових – виявляти тих, хто вторгається у сьогодення з минулих часів, або тих, хто намагається потрапити назад, у давнину. Адже, порушивши хід подій, можна змінити історію і навіть знищити майбутнє. Саме тому Часова варта так утаємничена – її співробітники переміщуються в часі, аби протидіяти злочинцям.

Майже тисяча років української історії! І в будь-якому з періодів вони можуть потрапити в справжній пригодницький світ, зустрічаючи на своєму шляху найцікавіших історичних постатей. Перехід в інші епохи здійснюється через коридори часу, які відкриваються в певні періоди історії та охороняються таємною організацією. Але з’ясовується, що існують коридори, про які Часовій варті не відомо, а наслідки їх нелегального використання можуть призвести до руйнівних подій.

Місія тижня в кожному епізоді присвячена одній з історичних подій та переплітається із сюжетом горизонтальної лінії, яка розпочинається на початку сезону, доходить до кульмінації в середині та має потенціал продовження надалі. Кожен із персонажів, які заявлені в пілотних серіях, має власну історію й мотивацію.