Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«Знайду пару коханому»: на телеканалі СТБ стартує новий серіал

Блогери після перегляду серіалу «Секс, Інста і ЗНО» пройшли шоу-допит

02.12.2020
об 16:31

Тиждень тому на 1+1 video з’явилися 12 серій digital-серіалу «Секс, Інста і ЗНО». На вихідних перші три епізоди з’явилися на YouTube-каналі Молодіжні серіали 1+1 media, а днями відомі мешканці першого українського TikTok-будинку переглянули кілька серій нового серіалу та поділилися відвертими історіями про своє дорослішання у форматі гри True or Shit від 1+1 Digital.

Згідно світових досліджень, чимало підлітків більше довіряють блогерам, ніж іншим джерелам інформації. Зважаючи на це, творча команда молодіжного digital-серіалу «Секс, Інста і ЗНО» запросила відомих в Україні блогерів ексклюзивно переглянути перші серії історії про покоління Z та поділитися враженнями з підписниками.

«Наш серіал − це нова і надзвичайно смілива історія про дорослішання в Україні. Звісно, що і розповідати про неї варто також по-новому і сміливо – як це роблять хлопці й дівчата з TOP TEAM HOUSE. Впевнена, разом ми зможемо донести нашій аудиторії те, що відкритість і діалог дозволяють нам бути вільнішими і щасливішими й для обговорення не має бути закритих тем», − зазначила головна продюсерка серіалу «Секс, Інста і ЗНО» АННА ТКАЧЕНКО.

Спостерігаючи за героями на екрані, блогери сміялися та співпереживали, а також час від часу знаходили у кожному з персонажів частинку себе та впізнавали свої особисті підліткові історії. І таких розповідей назбиралося на ціле шоу, в якому учасники TOP TEAM HOUSE зіграли в гру True or Shit, прототипом якої є відома забава «Правда або дія». За словами творців драмеді, шоу-гра ще раз підтвердить головний меседж серіалу, про те, що труднощі – невід’ємна частина дорослішання, фактично норма нашого життя і що фраза «true story happens» має особливий зміст. Хід гри та цікаві подробиці, якими поділились кумири покоління Z, можна побачити в шоу, яке вже доступне на YouTube.

Серед касту «Секс, Інста і ЗНО» також є блогери, наприклад, в одній із серій в епізодичній ролі з’явиться старша донька співачки Ольги Полякової, 15-річна Марія Полякова. Блогерка потішить шанувальників, з’явившись в кадрі разом з актором серіалу Григорієм Наумовим.

 

Джерело: 1+1 media

Читайте також:

Новини

Вийшов саундтрек до серіалу «Секс, Інста і ЗНО»

На наступному тижні відбудеться прем’єра серіалу «Секс, Інста і ЗНО», як відомо, він вийде на відеоплатформі 1+1 video. Наприкінці жовтня команда проєкту представила тизер серіалу, а сьогодні відбувся реліз заголовного треку та саундтреку серіалу, які вже доступні на музичних стрімінгових сервісах.

16.11.2020
об 13:11

Новини

Глядачі серіалу «Секс, Інста і ЗНО» отримають безкоштовні консультації психолога

За тиждень на відеоплатформі 1+1 videо відбудеться прем’єра драмеді «Секс, Інста і ЗНО». Наразі 1+1 Digital підписав меморандум про співпрацю з благодійною молодіжною організацією Teenergizer. Згідно умов домовленностей фахівці міжнародного проєкту за необхідності нададуть безкоштовні психологічні консультації глядачам 12-серійної історії від 1+1 Digital Studios.

19.11.2020
об 15:23

Новини

В серіалі «Секс, Інста і ЗНО» буде камео актриси Ірини Кудашової

В 12-серійному драмеді від 1+1 Digital Studios з’явиться відома актриса та блогерка Ірина Кудашова.

23.11.2020
об 17:32

Новини

Відсьогодні на 1+1 video доступний серіал «Секс, Інста і ЗНО»

12-серійна teen-dramedy, яку ексклюзивно створювали для платформи 1+1 video, з 25 листопада доступна для перегляду. Вчора, 24 листопада, у столичному кінотеатрі «Оскар» із дотриманням всіх правил карантину відбувся допрем’єрний показ серіалу, після якого члени творчої групи поділилися з гостями своїми думками щодо створення та перспектив проєкту.

25.11.2020
об 12:35