Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Аудіоказки в українському дубляжі: Спеціальний розділ на платформі онлайн-телебачення

09.10.2021
об 11:16

На платформі Київстар ТБ доступні для прослуховування найвідоміші дитячі казки в українському дубляжі. Їх користувачі сервісу знайдуть у спеціальному розділі.

Спільний проєкт компаній Київстар та 1+1 media – платформа Київстар ТБ запустила новий розділ з аудіоказками. Нині у портфоліо нараховується понад 80 казок, які знаходяться у вільному доступі для користувачів сервісу.

«Для задоволення потреб нашого глядача важливо мати різний вид продуктів. Київстар ТБ не є винятком на ринку ОТТ в Україні, і ми прагнемо наповнювати платформу як відео-, так і аудіоконтентом. Аудіоказки – це чудовий спосіб відволіктися разом з дітьми на казковий світ пригод у зручний для батьків спосіб. Крім цього, в Україні спостерігається великий попит на саме дитячий контент і ця ніша не перенасичена, тож впевнений, що наш експеримент буде вдалим», – прокоментував розширення контенту на платформі керівник проєкту ПАВЛО РИБАК.

 

Серед найвідоміших казок, які вже доступні на платформі, є такі народні бестселери, як: «Котигорошко», «Телесик», «Котик і півник», «Язиката Хвеська», «Лисичка і журавель» та інші.

 

Джерело: Пресслужба 1+1 media

 

Читайте також:

Новини

Творчий дует Леонардо Ді Капріо та Мартіна Скорсезе повертається на великі екрани

В українські кінотеатри з 7 жовтня повертається трилер «Острів проклятих», який прихильники фільму розтягнули на цитати та меми.

28.09.2021
об 14:09

Новини

Перший тизер українського комедійного роуд-муві «Я, «Побєда» і Берлін»

Сьогодні, 7 жовтня, творці фільму «Я, «Побєда» і Берлін» презентували тизер-трейлер.

07.10.2021
об 13:40