Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Анонсували вихід подкасту про німців, які жили на Сході України до приходу Радянської влади

04.02.2022
об 15:07

«Євродонбас: німецька спадщина» – це документальний подкаст про історію німців на Донбасі. Проєкт виходить на підтримку документального фільму «Євродонбас» режисера Корнія Грицюка, який цього року випускає кінокомпанія 435 FILMS.

У трьох епізодах подкасту «Євродонбас: німецька спадщина» слухачі дізнаються історію німців, які декілька століть жили на Донбасі, де з XVIII століття панувала німецька мова та культура, а після приходу до влади «совєтов», залишились лиш пам’ятки архітектури та побутові речі. Радянська влада переписала історію Донбасу, представивши цей регіон вітриною сталінської індустріалізації та результатом «п’ятирічок», а його німецькомовних жителів, розкуркуливши, заслала до Сибіру та Казахстану. 

Корній Грицюк та Анна Паленчук вже мали досвід у створенні подкастів. Корній є режисером аудіосеріалів «Куренівка: історія київського потопу» та «Маятник: життя та футбол Валерія Лобановського», а Анна – є авторкою подкасту «До попкорну з Анною Паленчук» про кіно та серіальне виробництво.


Вихід епізодів заплановано 7, 14 та 21 лютого на Apple Podcast, Google Podcast, SoundCloud, Spotify, в розділі «Подкасти» на «Українській правді» та інших платформах.

Трейлер подкасту можна прослухати за посиланням.

Подкаст «Євродонбас: німецька спадщина» реалізується за підтримки Генерального консульства Федеративної Республіки Німеччина в Донецьку з офісом у Дніпрі. Партнер проєкту – видання «Українська правда».

Джерело: 435 FILMS

 

Читайте також:

Новини

Український трейлер романтичної драми «Історія моєї дружини»

«Морський вовк», капітан Штерр укладає парі з приятелем, що одружиться з першою ж жінкою, котра переступить поріг кав’ярні… З цього починається романтична історія кохання двох людей. Та що ховається за коханням до незнайомки?

03.02.2022
об 15:23

Новини

Розпочалися зйомки серіалу «Сестри», який представлять на телеканалі «Україна»

У головних ролях ми побачимо Дар’ю Єгоркіну та Дмитра Пчелу, а також юну зірку Фросю Мельник. Фільмування серіалу проходять в Києві та області. Велику увагу приділено локаціям — у кадрі покажуть багато стильних інтер'єрів, зокрема, заміський будинок із вітражами, картинами та антикварними речами.

04.02.2022
об 12:46